Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nuvaring mellett késhet a...

Nuvaring mellett késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Múlthét pénteken vettem ki, szerdán mindíg meg szokott jönni,ma már péntek van és semmi.


Ma kell beraknom este az újjat, ha nem jön meg addig veszek tesztet.


Tudom, hogy 1% esély van rá, de stressz miatt késhet, vagy ez a hormonális szereknél nem számít?


Köszönöm!


2010. szept. 3. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
én 3 évig használtam ezt ugy hogy sexnél kivettem mert zavart és nem lettem terhes és totál pontosan meg is jött mindig. menj el dokihoz mert lehet nem jó ez a fajta hormon a te számodra.vagy várj még egy hónapot és meglátod,de rakd föl a Nuvaringet akkor amikor esedékes.
2010. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1 éve használom és eddig még nem volt ilyen.:(


Azért ilyedtem most meg...

2010. szept. 3. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem vegyel tesztet, vagy nezz el dokihoz.

En ket evig hasznaltam Nuvaringet, elotte tablettat, most is azt. De ezek mind hormonalis szerek, a szunetes heten a megvonasos verzesnek jelentkeznie kell. Ha nem jelentkezik, akkor az valamit jelez, nem feltetlenul babat, de akkor is utana kell jarni.

A tajekoztatoban is benne van, hogy ha nem jon meg a verzes, akkor nem szabad elkezdeni a kovetkezo havi adagot, vagy feltenni az ujabb gyurut, hanem meg kell tudni a kimaradas okat.

2010. szept. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!