Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után volt-e valaki...

Missed ab után volt-e valaki aki csak az első mensit várta meg és próbálkozott a babával, az ajánlott 3-hónap ellenére? És lett baba, de problémamentes terhesség volt (van? írjatok minél többen köszönöm.

Figyelt kérdés
Nekem a múlthéten volt műtétem 10-hetes voltam de 8-9 hetesen halt meg a picim.
2009. okt. 28. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Sajnálom. :( Ugyanígy jártunk mi is két éve.. :( Mi ugyan kivártuk a 3 hónapot (azóta 10 hónapos a lányunk), de a szülőszobában az egyik anyukatárs csak 1 mensit bírt megvárni (ő is 8 hetesen vesztette el, mint én). Nekik is egészséges babájuk született.


Állítólag azért jobb várni, hogy a méhnyálkahártya visszavastagodjon a missed ab után, és a 2. baba jobban megtapad a vastag méhnyálkahártyán, mint az elvékonyodottban. (ámbár ez régebbi verzió, mert manapság már nem kaparással csinálják a műtétet, hanem vákuummal, vagy más - kevésbé veszélyes - módszerrel).

2009. okt. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia

nekem januárban 18 hetesen halt meg a babám, szültem meg és volt missed ab-m.

akkor azt mondta a doki 2-3 mensi és próbálkozhatunk. harmadjára már nem jött meg. mosat vagyok 32 hetes és eddig minden rendben. remélem így is marad.

egy biztos, az embernek egy perc nyugalma nincs. végig aggódás.

kitartás! sok erőt neked is!

2009. okt. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem konkrétan az orvos mondta, hogy csak az első mensit várjuk meg, és már próbálkozhatunk is. Azt mondta, hogy ilyenkor gyorsabban össze is jön a baba, mert a műtét után "tisztább" a méh. Bár nekünk elsőre nem jött össze, pár hónap már eltelt. Mindenkinek más a szervezete, szerintem hiába mondanak 1, 3, vagy akár 6 hónapot. Ha 1 hónap után már megtapad, akkor az biztosan azt jelenti, hogy a szervezet már készen áll újra.
2009. okt. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nallunk is az volt a helyzet mint a 11:24-es valaszadonal. A doki egy mensit javasolt es utanna lehetett probalkozni. 8 hetes voltam. Nekunk is azt mondta a doki, hogy ha a szervezet nem all keszen meg az uj baba befogadasara akkor nem fog sikerulni egybol. Ha meg sikerul akkor keszen all a szervezet. Es igaza is volt mert sajnos nekem a kovetkezo 3 honapba meg peteeresem sem volt, nem allt keszen a szervezetem. Igy csak 5 honapra ra sikerult a baba hiaba is probalkoztunk. Most mar 23 hetes vagyok es eddig minden rendben.
2009. okt. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!