Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36,6al nemvárt napján nulla...

36,6al nemvárt napján nulla mensi előjellel csak hasszúrka és tompa fejfájás napok óta kár izgulnom? Plusz előző nap teljesen értelmetlen sírógörcs, anélkül, h szomoróra vagy meghatóra gondoltam volna, csak úgy a semmiből

Figyelt kérdés
a mellduzzadás, fájás enyhült már 2 napja, a hőm 3 napja még 36,7 volt, előtte utána 36,5 (de csak azóta mérem mióta izgulok, h megjön-e) nappal (tom nem számít) meg 37,1-3 körül.tegnap előtt volt kis (nagyon nagyon kevés sárga folt a bugyin), most meg ha picit beljebb megnézem wc papíron vmi halvány cucc, de sem piros, sem barna ilyen halvány mályva szerű. nyilván kideról ezekből a bebeszélésekből, h úgy de úgy szeretném, szal hátha vki mégis tud bíztatni, olyan jó lenne legalább hallani, h ki tudjs, talán.. (amúgy percre pontos a mensim ált. 25- inkáébb 26napra jön (ma még csak a 26. nap van, de késni csak 1szer késett eddig. a hányinger meg még nem lehet azért tudom, akkor az a merckformintól lehet?vagy mensi előtt is lehet hányinger?

#baba #Nap #fejfájás #hő 36 #6 terhesség #cici fájás elmúlt
2013. aug. 15. 13:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
figyelj lehet jele a terhességnek a sírás enyhe bánat miatt pl én nem bántódom meg úgy hogy sírjak a lányom terhességénél viszont ha csúnyán néztek rám sírtam,párommal jót nevettünk amit sírás váltogatott azt hitte meg bolondúltam :D ,elalváskor mindig görcsölt a bal lábam de nagyon,nem bírtam a füstölt dolgok illatát,a nyers hús illatát és persze mindig forró volt a derekam pedig akkor hideg volt,de annyi energiám volt mint még soha és menszesz elött 1-héttel erős pozitívat teszteltem majd másnap doki aki azt mondta lehetetlen ennyire korai tünetek a teszt meg rossz,megnézett uh-on és kb 3-hetes volt a lányom,és most már szeptemberben megy oviba :) úgyhogy bármi lehetséges,sok-sok sikert nektek.
2013. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem te már simán tesztelhetnél, és megtudnád, hogy mi van!
2013. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szerintem holnapig nyugi, mert ezek szerint akkor már mindent tudsz.
2013. aug. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszi, jó hallani minden ilyen történetet, vhogy reményt ad. Hát nekem is ez a teljesen semmiből jövő, hirtelen olyan erővel feltörő sírás volt fura, h én sem tudam közben nem nevetni és a férjem úgy nézett rám, mitn aki totál megbolondult (mármint én) és kijelenttette, h na most tuti terhes vagyok, iklyet ő még soha nem látott. és nem is brtam abbahagyni vagy 5 percig, aztán ahogy jött el is ffelejtettem. Annyira furán érzem magam, nekem nem sok az energiám (illetve tegnap volt olyan rész is, amikor totál felpörögtem), hanem ált. inkább olyan vagyok mint egy holdkóros, és úgy érzem lassan be fogok dilizni. mintha magam mellett lennék vagy mi. viszont ennyi hővel nem tom mit akarok.
2013. aug. 15. 13:50
 5/16 A kérdező kommentje:
kedves harmadik, hát nem igazán tudok semmit, pont hogy az a bajom, inkább totál bizonytalan vagyok, az egyetlen amit tudok, h a hormonjaim csinálnak vmit bennem, de hogy milyen előjellel, na azt nem tudom. amúgy most jut eszembe, h egyszer volt már mensi előtti nap ilyen sírásom, de akkor csak egy pillanatra elsírtam magam, mert megláttam egy öreg nénit és meghtaódtam. meg ami sajnos naon gyanús, h megint kár is reménykednem, h most ahogy pisiltem (mert nagyon gyakran kell, csak ezt azért nem írtam, mert ált is viszonylag sokat pisilek) kicsit beljebb nyúlva a papírral ilyen barna szálak jöttek, ami nyilván semmi más nem lehet, csk a méhnyálkah. baradja. szal asszem sajna tárgytalan. vagy még ilyen is lehet baba esetén? (bocs a naiv kérdésért, de végülis azért van eza fórum, h a legnagyobb hülyeségeinkre is rá merjünk kérdezni, nem?)
2013. aug. 15. 13:58
 6/16 anonim ***** válasza:
Figyelj! Itt sokan nagyon okosak és szeretik is elbizonytalanítani az embert sajnos.Leírom neked az én példámat..Mindig napra pontos 28napos ciklusom volt..Ciklus 22. napjántól mindenen bőgtem,befaltam a fél hűtőt,a melleimhez nem lehetett hozzáérni,aludni sem tudtam hason. 25.ciklusnaptól szédülések,hányinger..29.napon,mikor már késett 1 napot reggeli hányás,délután 2 full erős pozi teszt,jahh és nem fogant előbb a kicsi! :) Szóval simán lehet terhesség! 12+6 hkm
2013. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

most ezen a barna cafatos cuccon nagyon beparáztam. erről tud vki vmit? nekem mindig mensit szokott jelezni.

az egyetlen rményem még, h sokszor olvastam itt, h mensi helyett csak barnázgatás volt kevés és baba volt. de vajon abban lehetnek ilyen foszlányok? (bocs ha túl konkrét vagyok) ás köszi ucsónak a bíztatást, ja de örülök nektek és h elmondtad, köszi! ja és a hőmről mit gondoltok? 36,6 fixen, ill 2 napja volt 36,7 reggel? (elég alacsony vérnyomáső, hőjű vagyok amúgy, de amúgy nem vezetm, mert túl összevissza kelek)

2013. aug. 15. 14:07
 8/16 A kérdező kommentje:
ja és a cicifájás alábbhagyása sem túl bíztató, nem?
2013. aug. 15. 14:08
 9/16 anonim ***** válasza:
Ne gondold,hogy az mindig egyformán fáj...Ez tévedés! Nekem még most is változó..van,hogy meghalok ha csak hozzáérek és van,hogy semmit nem érzek..én már bevállalnék most egy 10es tesztet :) 12+6 hkm
2013. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A barnázgatáshoz nem tudok hozzászólni,mert nekem nem volt..viszont én hőt sem vezettem!Ha nem rendszeresen vezeted és nem ugyanabban az időben,akkor nem jelent semmit,nem ad biztos pontot

12+6 hkm

2013. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!