Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36,6al nemvárt napján nulla...

36,6al nemvárt napján nulla mensi előjellel csak hasszúrka és tompa fejfájás napok óta kár izgulnom? Plusz előző nap teljesen értelmetlen sírógörcs, anélkül, h szomoróra vagy meghatóra gondoltam volna, csak úgy a semmiből

Figyelt kérdés
a mellduzzadás, fájás enyhült már 2 napja, a hőm 3 napja még 36,7 volt, előtte utána 36,5 (de csak azóta mérem mióta izgulok, h megjön-e) nappal (tom nem számít) meg 37,1-3 körül.tegnap előtt volt kis (nagyon nagyon kevés sárga folt a bugyin), most meg ha picit beljebb megnézem wc papíron vmi halvány cucc, de sem piros, sem barna ilyen halvány mályva szerű. nyilván kideról ezekből a bebeszélésekből, h úgy de úgy szeretném, szal hátha vki mégis tud bíztatni, olyan jó lenne legalább hallani, h ki tudjs, talán.. (amúgy percre pontos a mensim ált. 25- inkáébb 26napra jön (ma még csak a 26. nap van, de késni csak 1szer késett eddig. a hányinger meg még nem lehet azért tudom, akkor az a merckformintól lehet?vagy mensi előtt is lehet hányinger?

#baba #Nap #fejfájás #hő 36 #6 terhesség #cici fájás elmúlt
2013. aug. 15. 13:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
azóta újra pisiltem és a bugyimon, wc-ben, wc papíron még mindig semmi nem látszik, csak ha kicsit beljebb nyúlok. úh, így biztos be fogok dilizni
2013. aug. 15. 14:16
 12/16 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, most mar en is Veled izgulok, drukkdolok Neked!! Majd irj, h mi lett vegul!

(8 honapos kisfiu anyukaja)

2013. aug. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
kedves ucsó válaszoló anyuka, hát egész ma du-ig én is izgultam, mert "megjött" ugyan, de nagyon furán. Tegnap barna vmi, éjjel egyszer egy nem túl nagy adag vér dbkákkal, reggeltől meg minimális (kb mint mensi ucsó napjaiban, épp egy kicsivel több, mint ami tisztasági betéten elfér) barnás piros. azóta se lett több, de éjjel már görcsöltem és azóta is, mondjuk annyira nem, h gyógyszer kelljen. Viszont a dokinénim berendelt uh-ra, megnézett és azt mondta ez mensi lesz, csak kicsit lassabban indul. h mitől azt nem mondta, nem kérdeztem (sajnos). azt mondta azért nézett meg, mert baba is lehetett volna. de nem. sajna. (lelet: endometrium 7mm - az mit jelent?vékony a nyálkahártya? és vmi sine m.. nem emlékszem)bizti kedvéért csináltam utána tesztet is, full nega. hát így jártam. mindenesetre nekem kicsit gyanus, h volt ott vmi próbálkzás, csak nem járt sikerrel. sztetek? (csak azért volna jó tudni, mert akkor pl vsz. átjárható vagyok- ez az egyetlen vizsgálat, amire eddig nem bírtam rászánni magam, nem tom miért, nagyon félek tőle) meg egyáltalán, jó volna tudni, h képes bennem elindulni vmi élet csíra..
2013. aug. 16. 17:38
 14/16 anonim ***** válasza:
Sajnalom, de ne csuggedj, ne add fel, ossze fog jonni az a baba, akkor majd legkozelebb. Minden jot kivanok!!
2013. aug. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
kedves ucsó író, köszi. hát ami azt illeti egyszerre hiszek benne, h már tényleg mindjárt, meg el se tudom képzelni. fura. neked van már babád?
2013. aug. 17. 00:32
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen, en vagyok a 8 honapos kisfiu anyukaja. Talan akkor fog majd sikerulni amikor epp nem is szamitasz ra.
2013. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!