Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnázásról konkrétan kérdezné...

Barnázásról konkrétan kérdezném, h az milyen állagú, sima vagy esetleg icafatok, szálak lehetnek benne? Vagy azt hívják darabosnak? Késik a mensim, csak ez aggaszt nagyon, de se a bugyin, se a wc papíron nincs belőle, csak ha minimálisan benyúlok

Figyelt kérdés
annyit olvasom itt, h barnázás nemvártkor, de baba. viszont sehol nem találom konkrétan mit kell érteni barnázás alatt. nekem ilyen nyákos, vékony cafatok barna színúek. az tuti méhnyálkahártya, akkor biztos már, h meg fog jönni vagy még ilyen is lehet terhesen?

#terhesség #barnázás #DARABOS? #NEMVÁRT NAPJÁN #FOSZLÁNYOK
2013. aug. 15. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
hat ez sajnos lehet veteles kezdete, mult honapban nekem is igy volt(barna folyas, aztan szalas, majd darabos vörös) de amig nem elenk piros van remeny talán
2013. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Barnázás=barna maszat. Attól barna, hogy minimálisan vérzik, ami megalvad, mire kiér. (Ha wc-papíron nincs, akkor ne nyúlkálj!!)

Nekem annyi volt, ami épp csak a wc papíron látszódott, nálam vetélés volt. A doki egyértelműen azt mondta, hogy bár remény van, de nem normális.

2013. aug. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
KÖSZI A VÁLASZT. MARAD A KIVÁRÁS
2013. aug. 15. 15:15
 4/4 A kérdező kommentje:

A kérdező kommentje:


annyi a fejlemény, ha vki még követi, h "megjött" ugyan, de nagyon furán. Tegnap barna vmi, éjjel egyszer egy nem túl nagy adag vér dbkákkal, reggeltől meg minimális (kb mint mensi ucsó napjaiban, épp egy kicsivel több, mint ami tisztasági betéten elfér) barnás piros. azóta se lett több, de éjjel már görcsöltem és azóta is, mondjuk annyira nem, h gyógyszer kelljen. Viszont a dokinénim berendelt uh-ra, megnézett és azt mondta ez mensi lesz, csak kicsit lassabban indul. h mitől azt nem mondta, nem kérdeztem (sajnos). azt mondta azért nézett meg, mert baba is lehetett volna. de nem. sajna. (lelet: endometrium 7mm - az mit jelent?vékony a nyálkahártya? és vmi sine m.. nem emlékszem)bizti kedvéért csináltam utána tesztet is, full nega. hát így jártam. mindenesetre nekem kicsit gyanus, h volt ott vmi próbálkzás, csak nem járt sikerrel. sztetek? (csak azért volna jó tudni, mert akkor pl vsz. átjárható vagyok- ez az egyetlen vizsgálat, amire eddig nem bírtam rászánni magam, nem tom miért, nagyon félek tőle) meg egyáltalán, jó volna tudni, h képes bennem elindulni vmi élet csíra..

2013. aug. 16. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!