Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A "p"betű a samsung termékkód...

Laci.019 kérdése:

A "p"betű a samsung termékkód végén mire utal? (Konkrétan:most vettem egy Samsung Galaxy S Advance i9070p mobiltelefont és ez miben különbözik a sima i9070 verziotol?

Figyelt kérdés
2012. aug. 23. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy mit jelent, de gondolom régiókra van osztva, hogy hova melyik típus kerül, mert hogy pl az S II 4G LTE-ből is 5 féle darabot gyártanak. Külsőleg semmi külömbség nincsen, belsőleg se, csak talán annyi, hogy másabb a hardver elrendezése, ami a külömböző régiók igényeitől függ.
2012. aug. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a segitséget.Azóa sikerült utána nézzek és találtam egy német weboldalt ahol leirták,hogy ez a "P" betű annyit jelent,az NFC verzióról van szó (ez egy extra a telefonban)és nem pedig a hagyományos i9070ről ,csak hirtelen megilyedtem nehogy ez a "P" betű valami próbaverzióra utaljon:)
2012. aug. 27. 13:28
 3/3 anonim ***** válasza:

"csak hirtelen megilyedtem nehogy ez a "P" betű valami próbaverzióra utaljon:)"


Angolul a próba nem P betűvel kezdődik.

2013. febr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!