Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatok, de már újra menstur...

Szoptatok, de már újra mensturálok, honnan tudom, hogy van e peteérés is, és nem csak a nyálkahártya vált le?

Figyelt kérdés
méhpempő hatására jelentkezett a mensim, másfél év után
2009. okt. 28. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ovu teszt!
2009. okt. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kedves kérdező! milyen formában fogyasztod a méhpempőt? én most állok le a szoptatással, mert mielőbb szeretném visszakapni a ciklusomat. Egyébként a hőmérőzés is megmutatja a pét és olcsóbb, mint az ovuteszt, persze kicsit macerásabb.
2009. okt. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A propoliszt a helyi méhésztől vettem, tinktúra formájában, 2x10 cseppet!

2009. okt. 31. 08:32
 4/5 anonim ***** válasza:
honnan tudod, h a méhpempő miatt jött meg?
2009. okt. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mert egyébként semmi változás nem volt. A kisfiam ugyanúgy cicizett, nem érte kevesebb inger a cicit. Sőt. Mivel beteg volt, még több is.

Aztán olvasgattam neten, van ilyen hatása, hogy rendezi a ciklust, a peteérést is segíti.

2009. nov. 1. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!