Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Járt már igy valaki. Augusztus...

Járt már igy valaki. Augusztus 3-án volt meg a mensesem, ma csináltam 2-db tesztet és mind a 2-tő halvány pozitiv lett. Ez utalhat iker terhességre?

Figyelt kérdés
2013. aug. 16. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Túl korai lenne,lehet az nem menzesz volt hanem csak kis vérzés....
2013. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon korai, ikerterhesség esetén is. 5 percen belül megjelent a 2. csík?
2013. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom,hogy ez nem terhesség. Ciklus közepén kb. peteérés van, és az LH hormon simán ad keresztreakciót a terhességi tesztre.
2013. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
valami itt nem kerek.... aug 3-án normális vérzésed volt?Nekem ilyen a méhen kívülinél volt, hogy teszteltem menszi után, mert valami azt súgta, hogy gond van, mert nem olyan volt a menszim, meg furán éreztem magam, halvány pozitív volt a teszt. Persze ez nem azt jelenti, hogy Te is így járnál, de lehet Neked menszi előtt fogant meg a baba, és emiatt megjött valamennyire, és a teszt ezért halvány még csak. Majd szerintem tesztelj újra pár nap múlva, ha nem erősödik menj dokihoz, vagy elvetéltél vagy késői fogamzás, de jobb tudni, hogy nincs baj. Még csak most lenne peteérésed, ha megvolt rendesen...
2013. aug. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem 2.-án jött meg (2 hete) ma van az ovum. Igy ha pozitív a teszt akkor már vagy az előzö ciklusban estél teherbe vagy mondjuk mensi alatt vagy rögötn utána, szóval semmiképp sem átlagos időben.
2013. aug. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Higyétek el ezen a teszten én is meglepődtem mikor megláttam.
2013. aug. 16. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!