Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor volt ovulációm?

Szerintetek mikor volt ovulációm?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Clostilbegytet szedtem a ciklus 3-7. napján, napi két szemet. 12. ciklusnapon voltam ultrahangon, ahol 2 tüszőt találtak, mindkettő érett volt (20 és 21 mm-esek). A 13. és a 14. napon volt ovus fájdalmam, a 14. napon egy csepp vér is volt, ami eddig sose fordult elő, csak menzesz előtt (gondolom, ez az ovus vérzés).

A ciklus.hu a 15. napra húzta be az ovut, ami azért furcsa, mert egyrészt hatalmas tüszőim voltak, másrészt az ovus fájdalom is előbb volt 1-2 nappal.

Szerintetek lehetséges, hogy két különböző napon repedt meg a két tüsző? :)

A válaszokat köszönöm :)



2013. aug. 16. 14:29
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
tedd fel a görbédet, mert így nehéz.
2013. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 A kérdező kommentje:

Bocsi, azt elfelejtettem :)


[link]

2013. aug. 16. 14:45
 3/60 anonim ***** válasza:
Én egy nappal későbbre húznám azt a vonalat.
2013. aug. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A kérdező kommentje:
Úgy is, hogy akkor már 2 napja zárva volt a méhszájam, és kemény is volt? (Tudom, most lesz, aki nekem esik, hogy mit nyúlkálok magamba, de szerintem elég informatív.)
2013. aug. 16. 15:04
 5/60 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom a méhszáj önvizsgálattal. Én is próbáltam, de nem érem el a méhszájamat. :)


Hogy pontosan mikor van ovuláció, azt nem tudni, kivéve ha folyamatosan UH-ra vagy kötve, akkor látszik.


A hőmérséklet alapján biztosan látszik most már, hogy megvolt az ovud, és a vonalat oda kell húzni. A nyák és a méhszáj alapján kicsit korábbra tehető.


Sajnos a gyógyszerednek nem tudom milyen hatása van az egész mechanizmusra, meg teát is iszol, és az is "csinál valamit", amiről fogalmam nincs sajnos...

2013. aug. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyos vagy :)

Tudom, hogy uh-zni kéne folyamatosan, álmodozok is róla, hogy de jó lenne otthonra egy házi uh-masina :D

A nyák és a méhszáj alapján én is korábbra tenném, mivel nem tudom elképzelni, hogy ragacsos (vagyis minimális) nyák és zárt méhszáj mellett lenne ovu.

A gyógyszernek annyi mellékhatása biztos volt, hogy két tüszőt csinált, de ezt a doki is mondta :) Azt mondta, a méhnyálkahártya is szép, a 12. napon volt 8 mm. Szinte tapsoltak örömükben :D

A teát már a biztos ovu után ittam, amikor már fent volt a hőm, úgyhogy az biztos nem kavart be semmibe :)

Már csak ezt a 3 napja tartó tojásfehérjés nyákot nem értem, ugyanolyan, mint peteéréskor, csak kicsit sárgás. Azon kívül szinte száraz vagyok, ilyenkor krémes folyásom szokott lenni (menzesz előtt meg vizes).

2013. aug. 16. 15:16
 7/60 anonim ***** válasza:
100%
Az ovu után bármilyen nyák lehetséges vérzésig /vagy nem vérzésig, és terhesen is...
2013. aug. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
13.napon,esetleg a 14.en volt.Szerintem lehetséges,hogy két különböző napon repedt meg a két tüsző.
2013. aug. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
A tüsző naponta nő 2mm-t és 24mm-esen reped meg általában. Persze lehetnek eltérések, de általában így van és nálam is. Úgyhogy szerintem 14.-én volt. Nálam mindig bejön. Doki uh-n nézte és ő mondta ezt, és így is volt és azóta is bejön nálam ez a papírforma. :)
2013. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Majd kiderül valamikor :)

Csak azért voltam bizonytalan, mert legutóbb, amikor a 14. napon 17 mm-es tüszőm volt, akkor a doki azt mondta, 2 napon belül meg fog repedni. És másnapra tényleg megrepedt, amit ovuteszt és hő is igazolt utólag. Fura volt, hogy ilyen korán ekkora tüszőim voltak :)

2013. aug. 17. 07:08
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!