Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jókor voltunk /leszünk együtt?

Jókor voltunk /leszünk együtt?

Figyelt kérdés
Elvileg ma van a kalkulátor szerint ovum. Dolgozom 24 órás műszakba, és LH tesztezni se tudok. Ovus fájdalmam nincs. Kedd, Csüt és péntek voltunk együtt a párommal, illetve holnap délelőtt tudunk. Esetleg holnap este tudok LH tesztet csinálni..bár nem tudom van e még értelme. Ovuláció feltétlen mindig fájdalommal kell járjon?
2013. aug. 17. 18:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is az ovulációt nem érzi meg mindenki, én például sohasem éreztem mikor van.

Szerintem jókor vagytok/lesztek együtt, ugyanis a hímivarsejtek akár 2-3 napig is életképesek, így bevárhatják a petesejtet.

Ha csinálsz holnap ovutesztet, annak az erősségéből kb. tudsz következtetni. Ha full negatív, vagy halványabb a tesztcsík, akkor valószínűleg bekövetkezett az ovuláció. Két ugyanolyan erős csíkot látsz, akkor meg úgyis tudod, hogy mi van :)

2013. aug. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi ! Akkor megnyugodtam, mert nagyon sose érzek ovus fájdalmakat..tavasszal volt méhen kívülim, ott a beágyazódást éreztem meg...hát mindenesetre reggel is együtt leszünk, a teszt meg majd megmutatja, hogy van volt lesz :D e még!
2013. aug. 17. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!