Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mi a véleményetek?...

Nektek mi a véleményetek? Lent részletezem.

Figyelt kérdés
Nemrég ment el tőlem egy jó ismerősöm(barátnőm).Meséli,hogy szinte minden nap szexelnek a párjával(24 évesek) és tegnap pl 3szor és a harmadiknál nem is használtak gumit mondván a spermaszám ennyi aktus után kevés a teherbeeséshez.Nem akarnak gyereket!Mondtam neki,hogy ez nagy hülyeség!Lehet,hogy kissebb az esély,de van. Szerintem!Nem tetszett neki a véleményem,de felelőtlennek tartom őket.Igazat mondtam,nem? Nem tudom, hogy csinálták e máskor is így,viszont pé elött van elvileg 2 nappal(szerencsés mert mindig 28 naposak a ciklusai így könnyen számoltuk ki)
2013. aug. 17. 23:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Igazad van. Egy előváladékban levő spermium mennyiség is elég lehet, ha "rosszkor" érkezik. Nemhogy egy teljes aktus, spricceléssel. Az, hogy kevesebb az esély, tény, de közel sem annyira kevés, hogy ne kelljen védekezni. Egyszer meglepődnek majd. Csak a babát sajnálom. Ahogy minden babát, aki úgy fogant, hogy nem tervezték, és nem akarják. Remélem, időben észhez térnek. Nem gyerekek már ők sem, meglepő számomra a felelőtlenségük. Játék emberéletekkel.
2013. aug. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!