Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kezeljem ezt az érzést?...

Hogyan kezeljem ezt az érzést? Mit tennétek a helyemben? A párom még várna a házvételig a babával! Részletezem a dolgokat lent!

Figyelt kérdés

Évekkel ezelőtt voltam már hasonló helyzetben,csak én küzdöttem a babáért.Most is hasonló érzésem van,olyan mintha a párom húzná az időt!Állítólag az őszi ház vételig akar csak várni,de napról napra kevesebb az esély rá,nem akar rendeződni a dolog a ház körül!

Én már nem vagyok egészséges nő,fél oldalam nincs meg,voltak már kisebb nőgyógyászati műtéteim.

Úgy érzem,nem fog simán összejönni a baba és én nem akarok orvostól orvosig járkálni,lelkileg már nem bírnám a vizsgálatokat,a gyógyszereket!


2013. máj. 27. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
A problémáid kapcsán az orvosi konzultációk, esetleges vizsgálatok és gyógyszerek adottak, azon nem változtat a tény, hogy nyáron vagy ősszel álltok neki a próbálkozásnak. Hogy türelmetlen vagy már, megértem. Ha a párod szerint ezen a 3 hónapon múlik valami, akkor én elfogadnám a helyedben, de éveket már nem várnék. A házvásárlás szép dolog, de teljesen lutri jelen piaci helyzetben, hogy hogy és mikor sikerül. Babával is lehet költözni, csak több szervezést igényel. De meg lehet oldani. Beszélj vele erről őszintén, és kössetek kompromisszumot!
2013. máj. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3 hónapon már tényleg nem múlik semmit, ne erőltesd lehet azért ilyet meg.
2013. máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem erőltetem,nyelek egyet amikor óvszer után nyúl!

Már beszéltem vele,nem hallotta vagy nem akarta meghallani az érveimet!

Magamban őrlődök,amikor a környezetemben most pár hónap leforgása alatt három baba is született vagy ha ismerőseim bejelentik,hogy babát várnak!

Ha tévében babás műsor megy már kapcsolom is el!

Csak azt nem értem,az én véleményem miért nem számít!

2013. máj. 27. 11:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy illetve a párod?

Hát ezen már tényleg nem múlik semmi őszig.

Igen is meg kéne hallgatni a téged?

Akar egyáltalán babát? Melleted kéne lennie lelkileg ezek után hogy ennyi vizsgálaton mentél keresztül.

2013. máj. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezeket tényleg meg kéne beszélni le ülni. És tényleg hallgasson meg hogy te mit érzel. Mert így neked sem jó. Se lelkileg se testileg és így megy a biológiai órád de neki nem ő 90 éves korában is tud gyereket csinálni.


Férjedet állítsad tények elé, mond meg a véleményed. Ne hagyd magadat.

2013. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnalom, hogy ebben a szituban vagy! Ha a párod nem akar babát, akkor ne erőltesd, mert egy gyerek inkább próbára teszi a kapcsolatot és nem megerősíti!

Várj addig, amíg tudsz, de ha nem akarja, akkor gondolkodj el a kapcsolatotokról!

A legjobb lenne egy nagy őszinte beszélgetés, bár tudom, hogy sok férfinál ez nagyon nehéz!

Szorítok, hogy megoldódjon a baba-dolog!

2013. máj. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk fordítva volt,én ragaszkodtam hozzá,hogy először legyen házunk utána jöjjön a baba (szülői házban laktunk) aztán amikor elkezdtük nézni a házakat belementem a dologba, azonnal terhes is lettem, de hiába vettük meg a házat annyi felújítani való volt,hogy kénytelenek voltunk az első telet a babával a szülőnél tölteni, ha újra kezdhetném várnék egy kicsit,mert külön sokkal jobb! De ha ti külön laktok akkor ilyen probléma nincs, meg lehet érteni őt is és téged is!
2013. máj. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!