Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek minek a tünetei lehetnek?...

Ezek minek a tünetei lehetnek? Terhesseg vagy petefeszek gyulladas?

Figyelt kérdés
4napja kesik a menzim.mikor meg kellet volna jönnie azota erös nyilalast erzek ott lent erzem ahogy szurja a petefeszkeimet.derekem is befajdul eröden-neha.van hogy megszedülök.de ha felvolnak fazva akkor csipne alul nem?bö folyasom van olyan normalis kicsit feheres de nem büdi.ja es tegnap együttvoltam a pärommal es nagyon fajt amikor egeszen berekta.abbakellet hagynunk mert nagyon fajt a hasam lent.
2009. okt. 29. 01:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a tünetek nagyon felfázásra utalnak, de akármi más is lehet. Szerintem mindenképp menj el orvoshoz, lehet komolyabb gond is. Nekem full ugyanezek a tünetek voltak és kiderült h. petefészekgyulladást kaptam. ( nem hiszem h. terhesség lenne)
2009. okt. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon súlyos petefészek-gyulladásom volt, de attól még nem maradt el a mensim.
2009. okt. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat.meg mindig nemjött meg.szurkalja a hasamat olyan mindjart megjön erzesem van allandoan...szuras olyan furcsa nekem...kezd gyanussa valni hogy meg nem is barnazok....
2009. okt. 30. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!