Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babaprojekt? Ki mikorra...

Babaprojekt? Ki mikorra tervezi a babavárást? Osszuk meg tapasztalatainkat.

Figyelt kérdés
Mi nem tervezzük be konkrétan, de nem védekezünk, aztán úgy vagyunk vele, hogy ha szeretne, akkor jönni fog :) Ez volt az első hónap, hogy nem védekeztünk, kicsit azért izgulok, mi lesz. Majd jövő hét szerdán kellene megjönnie, aztán kiderül :)
2013. aug. 19. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi két hónapja rajta vagyunk az ugyon. Tettem is fel egy kérdést. Két napja fáj a mellem.. Még másfél heten van a nemvártig.
2013. aug. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én már egy vetélésen túl vagyok... :( nem is szabad tervezgetni,majd jön amikor jönnie kell. Én sem fogok már rágörcsölni... mi vagy most vagy következö hónapban vágunk bele,attól függ mit mond majd az orvos holnap.

Egyébként mikor teherbe estem nekem nemvárt elött 5 nappal nagyon érzékenyek lettek a mellbimbóim+fura fejfájásom volt 2 napig. Kinek hanyadik baba lenne?

2013. aug. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom :(

Mi az első babát tervezzük.

2013. aug. 19. 15:25
 4/10 anonim ***** válasza:
Lsö vagyok. Nálunk második lesz. :)
2013. aug. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Akkor szurkolok Neked :) Majd írj mi lett :)
2013. aug. 19. 16:10
 6/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nekünk ez az első próbálkozós hónapunk, de úgy vagyunk vele mint Ti, akkor jön a baba ha már szeretne:)

Én már nagyon izgulok, holnapra nem várom elvileg... Csütörtökön fogom megcsinálni az első tesztemet. Nagyon örülnék ha két csíkot látnék


Sok sikert mindenkinek:

Katy

2013. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor szurkolok Neked is! :) És írj mindenképp, mi lett az eredmény :-)
2013. aug. 19. 21:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi november óta próbálkozunk,és sajnos azóta már túl vagyok 2 vetélésen,elég reménytelennek érzem a helyzetet.
2013. aug. 20. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi 2 éve próbálkozunk minden vizsgálaton voltunk már mindkettőnk egészséges még sem jön :/
2013. aug. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves Katy!


Mi a helyzet a teszttel? :)

2013. aug. 22. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!