Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dokitól kaptam utrót, de csak...

Dokitól kaptam utrót, de csak 1 ciklus alatt szedtem, utána elkezdtem a cicka-palást teát inni + barátcserje kapszula. Most vagyok a cikl.16. napján és erös barnázás volt, tegnap kicsit vérzés? Ez mitöl lehet a hormonoktól vagy a tablettától?

Figyelt kérdés
doki szerint semmi bajom, bár a babaprojekt egyre jobban lerövidítette a ciklusom. Ezért kaptam a hormont. Abba hagytam, mert a köv ciklban külföldön voltam a párom nélkül. Doki azt mondta, akkor nem fontos szedni, helyette gondoltam 1 ciklus kipróbálok a tea + kapszulával, de nem késöbb, hanem egy héttel elöbbre hozta a menzim! :(

2013. aug. 6. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
sajnos lehet a teától si, sokaknál cikluszavart okoz de lehet a progeszteron hiány miatt is..
2013. aug. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
magam alatt vagyok! :( nem tudom abbahagyjam-e a tablettát vagy nem?
2013. aug. 6. 22:38
 3/8 A kérdező kommentje:
idáig volt rendesen pepeérésem. Nagyon enyhe barnázás a cikl 22-23. napján. De most a cikl. 15. napján viszonylag nagy barna pecsét volt a bugyimon! Ebben a hónapban nem voltunk együtt, különben a beágyazódásra tippeltem volna... :( és ebben a hónapban lezdtem el rendszeresen teázni + kapszulát szedni! Lehet mindent elrontottam ezzel? :( Az utronál múlt hónapban semmi gond nem volt! Nem volt barnázás visszakitolta a cilkust 25 naposra!
2013. aug. 6. 22:42
 4/8 anonim ***** válasza:

a barnázás utalhat hormonproblémákra is... ezt nézték már nálad? Ha ez van, akkor a tea és a barátcserje nem a legjobb megoldás


az utro szedés alatt nézték uh-val a peteérést? Nem árt, mert az arra hajlamosaknál cisztásodást okozhat. Többek között én is így jártam.

2013. aug. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
igen sajnos lehet ezektől a "csoda szerektől". Nem mindenkinek jók ám. Nincs olyan szer, gyógynövény ami mindnekinek jó. Én PCOS vagyok, a barátcserejétől csak rosszabb lett.
2013. aug. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Doki szerint semmi bajom, mégse jött össze a baba már több, mint 1 éve próbálkozunk. Párommal semmi baj. Nálam csak uh-t csinált, pont aznap volt peteérésem. Azt mondta minden rendben nálam, de azért szedjem az utrot. Magam találtam ki, hogy elkezdem inkább a természetes "gyógymódot", de mellé trafáltam. Nem kitolta a ciklusom, hanem még jobban megrövidítette... :( A baba projekt alatt ugyanis lassan csökkent a ciklusom és beállt a 23-24 naposra. Most meg ma megis jött rendesen. Ìgy meg már a 20. nap kezdtem nagyon barnázni. Elötte is barnáztam már, de éppen csak valamennyit és max 1-2 nappal elötte... :( Ha megjött akkor hagyjam abba a barátcserjét? Nem tudom folytassam-e, hátha a köv hónapban kezd csak el segíteni?!
2013. aug. 7. 15:25
 7/8 anonim ***** válasza:

ez a kedvencem, hogy nálad minden oké :)

Egy év sikertelenség után elkezdenek vizsgálni. Férjedet (spermavizsgálat egyebek), nálad petevezeték átjárhatósági, 3. és 21. napi vérvétel stb.

Nekem a barnázás inzulinrezisztenciától volt, ezt például senki nem nézte... Viszont lettek az utrótól szép nagy cisztáim (5 cm volt a minimum, és már ülni sem bírtam a fájdalomtól, mikor végre kegyeskedett megtekinteni ultrahanggal), és jól összekavarta a ciklusomat.


Nem azt mondom, hogy neked is van valami komoly bajod (ne is legyen!!!), de én például jól megszívtam, 4 évünk ment rá a semmire tulajdonképpen, mert egy hülye orvos nem volt hajlandó foglalkozni velem.


a barátcserjét hagyd szerintem, ha van valami baj mégis, akkor csak ront a helyzeten. Inkább kivizsgálás kellene

2013. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi 1 éve próbálkozunk. 4 hónap után mentünk orvoshoz elkezdeni a kivizsgálásokat. Nem nagyon volt gond, talán kicsit alacsonyabb volt a progi, de nem vészes. Ciklusaim 33-43 naposak átlagosan. Mindent próbáltunk, repesztő injekció, utrogestan. Végül elegem lett a sok "orvososdiból" elkezdtem a barátcserje kapszulát szedni. Mindenhol azt írják, h minimum 3 hónapos kúra kell. Végig is csináltam. Ezalatt tapasztaltam olyat, h egyik ciklusban semmi változás csak elmúltak a premens tünetek, masik hónapban pedig hirtelen 4 napos lutim lett es 26 napos ciklus, de én ekkor sem hagytam abba, mert arra gondoltam, h lehet, h most kezdi beállítani a ciklusomat. Hála Istennek, mert a köv hónapban azért kellett abba hagynom a barátcserje kapszulát, mert pozitív lett a terhességi tesztem. Ebben az utolsó hónapban már palástfű teát is ittam az ovuláció után. Most megyek majd az első uh-ra. Nagyon boldog vagyok, h végre összejött a kisbabánk. A cickafark tea nekem nem jött be, mert amúgy is sok tüszőm érik, és a cicka csak túlstimulált és cisztám lett tőle. Szerintem jók a gyógynövények, csak lassabban hatnak, és tudni kell hogy mire mit kell hasznàlni.
2014. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!