Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha esetleg terhes vagyok...

Ha esetleg terhes vagyok mensi mellett, ilyen 8. hét körül már lennének egyértelmű tüneteim, hogy az vagyok?

Figyelt kérdés
2008. jún. 30. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:

szia


Igen akkor már lenni kéne tüneteknek. Miből gondolod, hogy mensi mellett terhes vagy????

2008. jún. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elkezdtem tabit szedni (1. levél), előtte viszont Pharmatexel védekeztünk... Amikor viszont elkezdtem szedni a tabit, már az 1. szem után megszűnt a menszim!! Most gyógyszermentes 7 napoknál a 4. napban vagyok, és még semmi... Aggódom nagyon!
2008. jún. 30. 15:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hinnem, hogy terhes vagy, inkabb a tabletta zavar be. Mindenesetre konzultalj dokival.
2008. jún. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én hüvelygyűrűt használok, amikor az elsőt feltettem a mensi első napján este, másnapra elmúlt, és mióta használom (ez a 3.), sokkal gyengébb a vérzésem. Először én is aggódtam, de már kezdek megnyugodni :)
2008. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!