Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15hetes vagyok. Tegnap megtala...

15hetes vagyok. Tegnap megtalaltam almaim babakocsijat. Tudom h felidotol szoktak vasarolni de ha en ezt megbveszem rossz leszem? Hasznaltan van ezert nem akarom h elvesszen

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 08:54
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elnezest.leszek
2013. aug. 20. 08:55
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy babonás és nem félsz attól,ha megveszed baj lehet,akkor nyugodtan.

Én babonás voltam és nagyon féltem,így későn vásároltam,de ha visszamehetnék az időbe,már nem lennék... :-)

2013. aug. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Te tudod eldönteni mennyire vagy babonás és mennyire okozna aggódást a terhességed alatt.

Ez nem tény, hanem babona, hogy eddig-addig nem veszünk semmit a babának.Ki miben hisz.

Nagybátyámék full babonásak, nem vettek "idő előtt" semmit, egészségesen éltek, elég későn beszéltek róla, h babát várnak stb...ennek ellenére egy gyereket elvesztettek, egy meg betegen született.Én sose voltam babonás, ilyenekkel nem foglalkoztam, van 2 gyönyörű egészséges fiam, napokon belül érkezik a 3.

Rajtad múlik, nem a mi válaszainkon.

Amiben hiszel úgyis azt vonzod be.Én megvenném.

2013. aug. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
vedd meg!
2013. aug. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ugyanezen gondolkoztam én is. Kicsit babonás vagyok, de szerintem megvenném ha ràtalálok a szuper.kocsira. Pláne ha alkalmi vétel.


15hkm :-)

2013. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle semmi baja a babának, nem kell babonásnak lenni. Ha alkalmi és épp most lehet beszerezni én megvenném.
2013. aug. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekunk csomo minden maradt a sogornomtol, pl.babakocsi, kisagy, furdeto, es nem tudtak elvinni a 43 negyzetmeteres lakasukba, szoval itt maradt minden, becsomagolva, elrakva.

Nem gondolok arra, hogy ez most babakelengye, majd csak akkor lesz kicsomagolva, ha itt az ideje.

Szerintem megveheted.

2013. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Milyen tipusú a babakocsi? Később nem lesz már belőle használt eladó? Vagy ritka?
2013. aug. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Babona ide vagy oda megvettem 18hetesen a babakocsit.24hetesen megallt a kisfiam szive!!!mar nem hiszek semmiben.akarmit is csinalsz mindig bekovetkezhet a baj.elso 12hetben..felido utan..mindig!
2013. dec. 13. 13:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Őszintén sajnálom. ;( Tényleg nem kell babonásnak lenni, a baj bármikor jöhet, akár szülés közben is, nem attól függ, hogy vásároltál e vmit.
2013. dec. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!