Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosoktól kérdezném h...

Lombikosoktól kérdezném h szerintetek mennyi esélyem van a sikerre (első lombik) 21 vagyok egészséges 16 petesejtem lett de nagyon rossz a spermakép! Ha lessz beülti van esély h megmarad?

Figyelt kérdés
Attól félek h mivel elég rossz minőségű a sperma még a beültiig sem jutunk el mivel nem fognak szépen osztódni a picikék

2013. júl. 26. 21:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
erre bztos választ senki sem fog adni. Olyar ültetnek vissza amelyiket a legjobbnak látják, amelyiknél legnagyobb az esély. Egyébként ahol a nő egészséges ott hamarabb szokott sikerülni általában. A női hormon probléma szokott a leggyakoribb oka lenni a sikertelenségnek, mert sajna sok midnennek kell éppen passzolnia ahoz hogy megmaradjon a baba. kényes ez az egyensúly. Ha jó pár napos az embrió és szépen osztódik akkor nagy rá az esély hogy meg is marad. Olyat nem raknak vissza aminél nincs esély.
2013. júl. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy nem tapasztalatból írok, de ugyanolyan helyzetben vagyunk. 21 éves vagyok (párom sem sokkal több), és szintén nagyon rossz lett a spermakép, de mi még nem tartunk a lombiknál :( Egyelőre kaptunk egy csomó vitamint, 3 hónap múlva megnézik, hogy használt-e...

Én azt olvastam, hogy ilyenkor már az első beültetés is sikerülni szokott (mármint, ha a férfivel van a probléma), szóval bizakodjatok! A legjobb minőségűt teszik be, szerencsére ki tudják választani!

2013. júl. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Ha minden jól megy akkor kedden kapom vissza őket 5 naposan.velem semmi gond hormonok is rendben szépen reagáltam az összes gyógyszerre,szurira,szóval eddig "simán"mentek a dolgok:)most reménykedek
2013. júl. 26. 21:51
 4/14 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak köszönöm a bíztatást,nektek pedig kitartás,mi is szedtünk-most már csak szedek egy csomó vitamint meg gyógyszert!:)
2013. júl. 26. 21:59
 5/14 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, ha rossz is a spermakep, de van benne eletkepes spermium, akkor is meg tudjak termekenyiteni, az ICSI modszerrel. Nalunk nem volt a spermaval baj, de a 7 petesejtbol 3-at hagytak maguktol megtermekenyiteni, 4-et ICSI-vel.

Gondolom, nalatok mindet azzal fogjak.

Az osztodas nem ettol fugg, ne izgulj.

Drukkolok.

2013. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen már az elején kiderült hogy csak icsi-vel lehet!Nagyon bizakodok hogy minden rendben menjen már napok óta alig alszom annyira várom a hétfőt"akkor lehet érdeklődni"Neked is nagyon köszönöm a bíztató szavakat!!:)
2013. júl. 26. 22:52
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves 3.válaszoló!Nálatok milyen eredménnyel zárult a program?Vagy még ti is beülti előtt vagytok?
2013. júl. 26. 23:00
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem volt valami fényes a férjem eredménye,de mégis IVF volt.Első lombik volt.Azt mondta a biológus,hogy éppen az ICSI határán volt.Szóval 3 osztódott tovább,meg is kaptam mindhármat,mert elmúltam 35.Most 3,5 évesek és itt ugrálnak mellettem. Szorítok!
2013. júl. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

3.valaszolo vagyok:

33 eves, elso lombik, 7 petesejtem lett, 3 osztodott, 3 naposan kaptam vissza mindharmat, egyikojuk tapadt meg, ma vagyok 9 hetes kiismami. :)

Hajra Neked is!!!

2013. júl. 27. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jaj de jó nektek!Gratulálok a gerkőcökhöz!:)remélem nekem is összejön
2013. júl. 27. 09:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!