Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utalhat-e a köldökpiercing...

Utalhat-e a köldökpiercing begyulladása terhességre?

Figyelt kérdés
Évek óta bent van,soha nem volt vele semmilyen probléma. Két-három napja viszont bepirosodott,fáj ha hozzáérek. A melleim is rettenetesen fájnak... hétvégére kellene megjönnie!

2013. aug. 20. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Hűha....nem, ez butasàg. Lehet valami fertőzés miatt gyulladt be. 9-10 éve van nekem is. Terhes is vagyok és semmi baj nincs vele.


15hkm

2013. aug. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Csak gondoltam, megkérdezem, mert olvastam valahol, hogy a hormonváltozásra reagálhat!
2013. aug. 20. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem. Szimplán begyulladt. A koraterhességi tünetek nincsenek hatással sem a piercingre , sem a fülbevalóra, sem semmi ilyesmire. Az, hogy ha nagy pocid van, és feszül, elképzelhető, de ettől még azért messze vagy. A mellfájdalom pedig nem tipikus terhestünet, mensi is lehet.


Szerintem inkább azokat a kérdéseket tedd fel magadnak, hogy mikor voltak együttléteitek, védekeztetek-e vagy sem, mikor lehetett peteérésed, milyen hosszúak a ciklusaid, mikor lesz mensid... ezeken érdemes ilyenkor elgondolkodni, a piercing mástól fáj.

2013. aug. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!