Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi ultrahangnál...

A terhességi ultrahangnál zavar a köldökpiercing?

Figyelt kérdés
Volt már valaki, akivel esetleg kivetették? vagy nem zavarja a vizsgálatokat? Én még csak 12 hetesen voltam, ott nem szóltak, de később talán zavaró lehet?
2008. jan. 9. 12:21
 1/10 Nánási Tímea ***** válasza:
100%
Később zavarni fog a piercing a köldököd teljesen ki fog fordulni szóval sztem vedd ki!
2008. jan. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Minnél elöbb vedd ki,mert csúnya lessz i´gy is a heje.Ahogy nyúlni fog a böröd,vele együtt a lukacska is.
2008. jan. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem is vedd ki. Még nem zavarja az UH vizsgálatot, hiszen a baba jóvala köldök alatt van. Néhány hét múlva 20-22 héten a baba feljön egészen a köldök vonaláig. Akkor bizony zavarni fogja majd az UH vizsgálatot. Mindemellett egyetértek az előző hozzászólókkal, hiszen ahogy nő a pocakot, nyúlik a bőröd, úgy lesz egyre kényelmetelnebb a piercing, nembeszélve arról, hogy a köldök is kifordulhat. (persze nem a piercingtől) Az meg elég gáz, hogy egy kifordult köldökön ott a piercint. Majd szülés után visszrakatod.

Üdv, egy 21 hetes kismama

2008. jan. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem van köldök pircingem első terhességemnél a 24 hét körül vettem ki, bár igaz elég lassan nőtt a pocakom. Viszont a második terhességemnél már a 14 hét körül kivettem. Nekem nem szóltak soha sem az uh-on sem az orvos, hogy vegyem ki. szerintem amíg kényelmesnek találod, és nem nől a pocakod addig nyugodtan hagyd bent.Ösztönösen megérzed, hogy mikor kell kivenned!

2008. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a teherbeesésem előtt 1 évvel kivettem és mégis nagyon nagy lyuk van ott. Nem szép. 35. hétben vagyok a hasam óriási. Azért remélem a kislányomnak így is tetszeni fogok:)
2008. jan. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Érezni fogod, amikor ki kell venni, egy idő után nekem kellemetlen volt. Meg a férjem szerint a nagy pocakhoz nem illik a piercing.
2008. jan. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem,h jó dolog az oda,mert én most látom,21. héten,h elkezdett kifordulni a köldököm,és az a rész ahova lövik a piercinget fáj és húzódik néha esténként,és veszettül elkezdett nyúlni a bőr.

De szerintem alkati kérdés,h kinek mi marad ott a helyén.Ez pont olyan mint a narancsbőr.Barátnőm kb 10 kilóval volt könyebb nálam mégis sokkal narancsbőrösebb volt mint én.

2008. jan. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 hetes terhes vagyok, kb.két hete kivettem, mert azt hallottam a lyuk iszonyúan kitágul és ronda. Kicsit furi, mert szinte hozzám nőtt, de inkább megvagyok nélküle, mint egy óriási, kinyúlt lukacskával!

Gratula a babához!

2008. jan. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 hetes kismama vagyok és még mindig bent van a piercingem. Szerintem jól mutat. Amikor UH-ra megyek kiveszem, és ennyi. Jó babavárást.
2008. jan. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ultrahangot nem zavarja, de a helye elég csúnya lesz ahogy nyúlik a bőröd. De nem muszály kivenni, lehet kapni pocakos-piercinget is, én is ilyet viseltem, ez egy nagyon puha és hosszú szárú szilokon ékszer.
2008. jan. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!