Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mikor teszteljek...

Szerintetek mikor teszteljek először?

Figyelt kérdés

Július 30-án jött meg utolsó menstruációm. Minden bizonnyal (orvossal alátámasztva) 13-án volt peteérésem. 10,11,13,14-én voltunk együtt? Mennyi esélye hogy teherbe essek? A napokban szuró, nyilaló érzést éreztem a méhem környékén. Szerintetek mi lehet?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. aug. 20. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha 13-án volt peteérés, akkor ez még nem terhességi tünet, nagyon korai lenne. Persze ettől még lehetsz terhes. Én 27-e előtt nem tesztelnék (az a nemvárt napja, ha jól számolom), sok értelme nem lenne.
2013. aug. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Lehet ezt a hasfájást is bebeszélem magamnak.

És szerinted jó időben voltunk ettől függetlenül együtt? Esély lehet rá?

És mindenképpen megvárom a 27-ét, majd csak utána tesztelek.

2013. aug. 20. 11:16
 3/5 anonim ***** válasza:
esély persze hogy van rá. Jókor voltatok együtt. Egyébként egészséges pároknál a jókor lévő aktusnál kb 20% az esély a terhességre. 10-es teszttel már tezstelhetsz akár az aktus után 10 nappal, de nem kell kétségbe esni ha nme pozitív mert akkor mégcsak "akár" kimutathatja már.
2013. aug. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, szerintem is jókor voltatok együtt, szorítok, hogy sikerüljön!
2013. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a jó kívánságokat!

Valószínú, hogy inkább megvárom a 27-ét. Mert ha előtte tesztelnék, és pl negatív lenne, tuti lerágnám a körmeim, mire újra tesztelhetnék :)

2013. aug. 20. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!