Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátom (vagyis a volt barátom...

Barátom (vagyis a volt barátom) megujjazott, és volt olyan h. közbe magához ért. Terhes vagyok? Tudom h. az esély majdnem nulla, de a jelek ellentmondanak..

Figyelt kérdés
nem sokáig,csak épp h. amikor nem tudtam akörülmények miatt jól hozzáférni akkor rásegített..Tehát tényleg szinte lehetetlen,de akkor volt peteérésem, és azóta a mellbimbóm 2x-3x akkora mint volt(de ez lehet h.csak azért van mert nő..még tini vok), a bimbó körül száraz a bőr és hámlik, állandóan émelygek, már rengeteg szódabikarbónát ettem,először csak azt hittem h. elrontottam a gyomromat,de ez már egyre gyanúsabb..Most olvastam h. a terhesség előjelei a vizelési inger, és én az eset után 2nappal..folyton pisilni járkálok..azt hittem felfáztam..de mostmár nem tudom. Az arcom teltebb,v. csak én látom úgy mert megilyedtem nem tudom,de nekem már sok ez 1 kicsit..Mert több édességet eszek..de lehet csak a meleg miatt..Létezik h. terhes legyek? V.ez csak véletlen egybeesés? Ám ma van 1hete és 2napja h. ez történt..és most 9én kell majd megjönnie..ha nem jön veszek tesztet..de addig is vki mondjon vmit,mert senkinek se merem ezt elmondani..és jó lenne tudni h. most ez i lehet..
2008. jún. 30. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne aggodj, nem vagy terhes! Csak az ijedsegtol kepzeled be ezeket a tuneteket? Kul.nagyon fiatal lehetsz, ha meg fejlodesben van a melled...
2008. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes.
2008. jún. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, *tuneteket!
2008. jún. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát remélem h. csak beképzelem,először csak viccelődtem vele bnőimmel,de most már gyanús lett..
2008. jún. 30. 15:50
 5/8 A kérdező kommentje:
15vagyok..eddig nem fejlődött..mert korán értem..és már alsóba elkezdett nőni,6.ba már 80c-s lett..és azért nem értem h. mit akar még nőni:D
2008. jún. 30. 15:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak beképzeled. A melled biztos nő, és azért olyan. Az émelygés lehet az aggodalomtól. Az, hogy sokat jársz pisilni, attól van, mert a melegben többet iszol. És azt írtad, hogy a volt barátod... akkor most kicsit kilehetsz emiatt is, azért eszel több édességet. Az arcod teltsége pedig nem tünet, az is lehet attól, hogy változol. Ha ennyit aggódsz, még késni is fog a mensid és pláne azt fogod hinni, hogy terhes vagy.
2008. jún. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazán nem agoódok,csak kiváncsi vagyok,ám tényleg nagyon kivagyok a szakítás miatt:(
2008. jún. 30. 16:00
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha csak ennyi történt, akkor nem vagy terhes.

Használjatok óvszert. Nincs olyan, hogy nem szeretem, vagy ő nem szereti. Nem csak terhesség ellen kell védekezni!!!

Nem tudod ki milyen betegséget hordoz.

Pl.a HIV. vírus nincs senkire ráírva!!!

Nincs olyan, hogy megbízol benne!!!

Minden esetben használjatok óvszert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2008. jún. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!