Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS-s babára vágyók! Mit...

PCOS-s babára vágyók! Mit kell tudni a 3-as kezelésről? Saját tapasztalatokat várok! Kinek mennyire eredményes?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, babát szeretnénk a férjemmel. Most kezdem el az utánajárást a PCOS miatt, amit a nőgyógyászom állapított meg. Ezen a héten megyek terheléses cukor és inzulin vizsgálatra, 3 hét múlva pedig endokrinológushoz (MensMentis). Mire számíthatok? Szinte biztos vagyok benne, hogy Metformint kell majd szednem. Leírnátok, hogy pontosan mit is csinál ez a gyógyszer? Mozgásnak jó pl. a Rubint Réka DVD is, vagy muszáj eljárni edzőterembe kardiózni? Annyira kusza minden, és nem tudom, lesz-e mindenre kiterjedő figyelmem, türelmem... Persze a cél érdekében igen, de nagyon furi lesz. Köszi a válaszokat előre is :)
2013. aug. 20. 18:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! :) Én 29 vagyok, már várandósan írok :) Én is metformint szedtem egy évig. Szerintem a gyógyszer hatásmechanizmusát az orvosodtól kérdezd meg, a MensMentisben részletesen elmondanak majd mindent, fantasztikus emberek! Mozgást pulzuskontroll mellett javasolják, tehát nem szabad túlhajtanod sem magad. Nekem Rubint Réka pulzusban kevés, izomra sok volt, remegett minden tagom, de nem ment fel a pulzusom, fura egy tapasztalat volt. A futás és a zumba vált be, az ugribugri felvitte a pulzusszámom. De mindenkinek más tetszik, és más az állóképességünk is :) javaslom, hogy szerezz be pulzusmérő órát, úgy könnyebb belőni a saját határaidat. Egy évig csak a kezelést folytattuk, utána álltunk neki próbálkozni, de három hét múlva már pozitív is lett a tesztem :) novemberre várjuk a kisfiúnkat :) Sok sikert, kitartást és babát kívánok nektek! :)
2013. aug. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nekem sajnos nem segített a metformin, mert mind a cukor, mind az inzulin eredményemet nagyon durván lerontotta. De ne aggódj, ez nagyon ritka. Meg már nekem is útban van a bébi azóta. Az MM-ben leállítottak a gyógyszerről és csak diétáztam, meg sportoltam. Valószínű azért ez önmagában nem lett volna elég, mert a babó végül is egy stimu segítségével jött össze. sok sikert nektek!
2013. aug. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!