Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostyt szedek 3X1-et, ugy...

Clostyt szedek 3X1-et, ugy olvastam ritka adag. Valakinek hasonlo adag van felirva? Ez az első clostys hónapom, remélem sikeres lesz. A 14. napon vagyok, szur a méhem környéke, fáradékony vagyok. Várnék tapasztalatokat! Kinek segitett?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 11:58
 1/10 anonim ***** válasza:
A harmadik hónapban kellett 3-at szednem,semmi mellékhatása nem volt,a második hónapban kettőt szedtem,akkor sikerült pozit tesztelni de sajnos nem maradt meg.Sztem nem ritka adag,ha 3 hónapos kúrát irnak fel a 3.hónapban már ennyit kell szedni :)
2013. máj. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja és szuper gyógyszernek tartom,ha valakinek csak peteérési problémája van,mert arra nagyon jó.
2013. máj. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam picit...csak az volt fura hogy nekem már most az első hónapban ennyit kell szednem.Akkor az is normális,hogy szur(feszül)a méhem?vagy az már a terhesség jele is lehet?
2013. máj. 16. 14:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért kell szedned? Milyen vizsgálatokat csináltak előtte? Ultrahangos követés lesz?
2013. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A vérképem jo volt,de nincs peteérésem.E ho másodikán kezdtem a kurát,akkor voltam második menzesz napon és öt napig szedtem.j.hét csütörtökön kell menjek vissza akkor néz uh-t.
2013. máj. 16. 15:12
 6/10 anonim ***** válasza:
Amiket érzel az a clostitól van.Második hónapban éreztem ilyet.
2013. máj. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm a választ :)
2013. máj. 16. 16:51
 8/10 A kérdező kommentje:
De a második honapban sikerült azbelső pozi teszted is ugye?
2013. máj. 16. 19:37
 9/10 anonim ***** válasza:
igen :-) es ha csak annyi bajod volt hogy nincs peteérésed akkor sikerülni is fog neked.Szivből kivánom :-)
2013. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem,köszi :) Én is viszont kivánom a mielöbbi babavárást :)
2013. máj. 17. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!