Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy gondolkodasban vagyok!...

Nagy gondolkodasban vagyok! Szeretkeztunk a baratnommel (ovszer volt) es a vegen ugy sikerult hogy benne mentem el. Aztan levettem a gumit es hogy teljesen jo legyen minden kielegitettem a baratnomet kezem segitsegevel. Terhes maradhat-e a lany?

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen!
2013. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Az óvszert levetted, gondolom kötöttél rá egy csomót, vagy félreraktad. Aztán elégítetted ki. Nem belenyúltál, aztán feljuttattad az anyagot. Azért ennyire ne legyünk paranoiásak. Csodák akadnak de nem ekkorák.
2013. aug. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Levettem nem kotottem ra csomot de azonnal el is dobtam!
2013. aug. 20. 19:26
 5/7 anonim ***** válasza:
nem azért nemm ilyen egyszerű dolog az a teherbeesés. na meg nem mindegy hogy hol tart a ciklusban de jobb ha tudod hogy egészséges pároknál peteéréskor lévő együttlétből amikor nem védekeznek akkor is csak kb 20% az esély a fogantatásra. Ezt nem azért mondom hogy ne védekezz, mert mindig kell védekezni csak ezt arra mondtam hogy ez azért nem olyan egyszerű....
2013. aug. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a bajom hogy nem figyeltem meg a gumit hogy ki szakadt-e vagy netan jutott volna levetel kozbe kicsi a kezemre... es ettol van ez a gondolkodas..
2013. aug. 20. 19:33
 7/7 A kérdező kommentje:
Megjott..minden rendben.
2013. aug. 23. 05:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!