Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Duphaston befejezése, mégsincs...

Duphaston befejezése, mégsincs menzi! Lehet baba van? Jajj, de szép is volna!

Figyelt kérdés
Duphaston szedek,mert rendszertelen a menzim és babát szeretnénk a férjemmel. 1hónapja kezdtem el. 11.naptól a 25.napig kellett szednem.Már 5 napja befejeztem,de a menzim még nincs sehol.Bár csak ne is jonne.A melleim nagyon fájnak a 20 naptól! Szerintetek van esély a babára?Most vagyok a 30.napon.
2008. jún. 30. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
HÁT tesztelni kell! hajrá!!Esély van azért kell tesztelni..holnap reggel.
2008. jún. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem merek még!Mert valójába azt sem tudom a Duphaston befejezése után hány napra jon meg a menzi :(,mivel ez az elso Duphastonos hónapom!!
2008. jún. 30. 16:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én kb.4 hónapig szedtema Duphaston-t és a 16. naptól kellett szednem 10 napon keresztül.Mikor abbahagytam, rá 3 napra mindig megjött!Szóval, szerintem van esély a babára!Sok sikert!
2008. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Húú,most már tényleg kezdem beleélni magam.Holnapután veszek tesztet megnézem!De én is sokallom,hogy már 5 napja befejeztem a gyógyszert és még nincs,a mellem meg nagyon fáj. Ha valakinek van tapasztalata még ilyen téren akkor kérlek írjatok!
2008. jún. 30. 17:12
 5/7 anonim ***** válasza:
te mire szedted azon belül hogy rendszertelen a menzid?
2008. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia.Én elmentem orvoshoz,hogy szeretnénk már babát ,de nagyon rendszertelen a menzi és vannak kis cisztáim és ezt a gyógyszert írta fel! 25.napon fejeztem be a gyógyszert és ma már a 32. napon vagyok,de menzi még sehol a cicim viszont nagyon fáj!Remélem baba van a dologba.Holnap veszek tesztet és holnapután megcsinálom reggel!NAGYON BÍZOK BENNE HOGY BABUCI LESZ-NAGYON SZERETNÉNK!!!
2008. júl. 1. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:
szia , nem tudom itt vagy e meg , de szeretnem megkerdezni hogy akkor sikerult a baba ?koszi , es fontos ha elolvasod irj
2016. ápr. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!