Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet hogy 17eves vagyok, a menstraciom egyáltalán nem szabálYos volt már olyan is hogy egy egész hónap kimaradt es nem jött meg.a barátommal úgy egy honapja feküdtem le először, utána úgy rá három nappal, aztán utána két három héttel később..az előző mensim múlt hónap 6-13ig tartott, HA nagyon rendszeres lenne akkor már rég lennie kellett volna..mondjuk igen sokat srresszeltem ebben a honapban..ja amúgy minden egyes alkalommal vedekeztunk sose szakadt ki a gumi, plusz annyira megijedtem attól h meg mindig nem jjött meg h csináltam három napja egy terhességi tesztet, ami negatív lett... Tuti akkor hogy nem azért nem jött meg mert terhes lennek? Köszi a segítőkész válaszokat!!!:)

2013. aug. 21. 00:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért nem íratsz fel fogamzásgátlót?Minden problémád megoldódna vele:a menzeszed beállna,okod is van rá mivel rendszeresen élsz nemi életet és nem kellene izgulnod ilyenek végett,valamint a kellemetlen görcsöket is elfelejtheted a piros napok alatt és kb 3-4 nap alatt lezajlik a vérzés.Három havont írnak új receptet és akkor már nem kell vizsgálat sem csak odaadják a receptet,ha csak nincs egyéb bajod amit szeretnél megnézetni:) Full megéri,már csak a kényelem végett.... :)
2013. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!