Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eddig 24-naponta jött meg a...

Eddig 24-naponta jött meg a mensim, ma a 29. -napon vagyok es semmi! Teszt szerint nem vagyok terhes. Volt már igy valaki?

Figyelt kérdés
Sosem szokott késni mindig rendesen meg szokott jönni! Csináltam tesztet de 1 csík lett. 2 x szakadt ki a gumi egyszer honap közepen es egyszer most csütörtökön. Termeszetesen ha terhes lennek a babanak örülnénk és megtartanánk :) Jövő héten kell mennem orvoshoz vissza! Szerintetek ? :-)
2013. aug. 21. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor meg siman tudsz meg varni sztem. Egy het keses utan tesztelj. Akkor mar tuti lesz. Vegyel dupla gravit, abban ketto van!
2013. aug. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem volt igy nem tudni mitöl de 34- napra megjött
2013. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia, én így vagyok. Mindig 25 napra pontosan megjön...most se híre, se hamva...28.napnál tartok, negatív terhességi teszttel....
2013. aug. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Viola75 válasza:

Szia! :-)

25 napos ciklus mellett.

04.21-én negatív teszt, 22-én szex, 23-án kellene megjönnie, de semmi. Tesztelés 2-3 naponta, folyamatosan negatív. A tesztgyártók kb. rajtam gazdagodtak :-) A legérzékenyebb is negatív. Majd az elmaradt m. utáni 12 nap, egy nagyon érzékeny teszttel, egy nagyon-nagyon halvány második csík. :-) Oda kellett hívnom mást is, hogy megnézze, nem-e csak képzelődöm... Ő is látta, de csak a fény felé fordítva. Másnap doki. Ő azt mondta uh, szerint petezsáknak látszó képlet. Várakozás, izgalom, halvány tesztek sora... és 05.24-én a várva várt szívcső pulzáció látható jelentés :-) Ha szeretnéd a bébit, ne add fel! :-)) Én a várt m.előtti nap fogantam meg. :-)

2013. aug. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos kozben 23.-an megjott .... nagyon keves volt, de megjott! Az orvos szerint viszont eshettem teherbe attol fuggetlen h most megjott, ha terhes vagyok akkor viszont a kov. menses kimarad mar! Hat varom a jovo honapot mindenesetre :-) Utolso neked Gratulalok :-) Es a tobbieknek koszonom a valaszokat :-)
2013. aug. 26. 08:50
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolso elotti nalad mi a helyzet? :-)
2013. aug. 26. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!