Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Semmit sem értek, mire föl ez...

Semmit sem értek, mire föl ez a hőleesés?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kb. egy másfél hete volt peteérésem. A hőm szép magas volt, de tegnapra és ma is leesett a hőm. Ezt úgy értem hogy 36.6 volt, tegnap és ma 36.3. Viszont alapból alacsony a testhőm, tegnap napközben meg hónaaljban! hőemelkedést mértem. Ma is melegebbnek érzem magam napközben. Mindegy is.


Folyamatos mindjárt megjön érzés, általában megjön aznap vagy másnap mikor leesik a hő tehát tegnap már jönnie kellett volna, de semmi. Csak nyílal és szurkál és mindjárt megjön érzés van. Mindemelett farkaséhes vagyok és ma már megjelent az egyfolytába pisilni járok, és alig jön valami esete. Gondoltam rá, hogy a hétvégén tesztelek, ha addig nem jön meg, de minek is várnám ha még csak másfél hete volt PÉ. Ilyen korán hőleesésem sem volt még eddig.


Köszönöm a válaszokat!


2013. aug. 21. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyire leesett a hőd, akkor esélyes, hogy megjön.

Görbét tudsz csatolni?

2013. aug. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!