Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt cikk-cakkos a...

Kinek volt cikk-cakkos a görbéje Closti szedése mellett?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy viszonylag szabályos görbék után teljesen más, szokatlan görbét produkáltatok.

Az előző és mostani görbém:

[link]

Mutatnátok esetleg sajátot? Köszönöm! :)



2013. júl. 3. 12:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Két clostis hónapos görbém.Én nálad arra gondolok hogy nem tudott a tüsző kirepedni,mert még mindig nincs fenn egyértelműen a hőd.

2013. júl. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Na nekem olyan szokott lenni, mint Neked az első :) A második tényleg kicsit cikk-cakkos, de nincs olyan nagy hőugrás, mint nálam. Tegnap voltam uh-n, és nem volt tüszőm.
2013. júl. 3. 12:54
 3/15 anonim ***** válasza:
Az elsőnél sikerült is ,mert pozi lett a teszt,de más okból nem maradt meg.A másodiknál már progeszteron tartalmú gyógyszert is szedtem.
2013. júl. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Neked se sokkal megy a cl fölé, úgy látom.
2013. júl. 3. 13:44
 5/15 A kérdező kommentje:

Nézd, láttam én már karón varjút! ;):)

[link]

2013. júl. 3. 15:07
 6/15 anonim ***** válasza:
:) Hát ennyi!Én már nem is mérem 2 hónapja.Mert csak felidegesít :)
2013. júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
:D
2013. júl. 3. 19:13
 8/15 A kérdező kommentje:

Találtam egy görbét, és az ovu utáni rész tisztára olyan, mint az enyém :D

[link]

2013. júl. 3. 20:46
 9/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok, Én tavaly év vége felé szedtem a clostyt 3 hónapig 5X1 szemet, orvosi felügyelet mellett. A hőmérsékletemet csak az utolsó gyógyszeres hónapban mértem, ne tévesszen meg, hogy norcolut van írva, az closty volt csak a gép nem enged módosítani. Akkor a hőmérsékletem így alakult, sajna nem lett belőle baba. :(

[link]

A gyógyszer elhagyása óta viszont teljesen felborult a ciklusom, volt már azóta 62 napos is, de a 40 volt a legrövidebb. :( nekem megforgatta a szervezetemet rendesen. :( ez a mostani ciklus, ennek is nődoki lesz a vége....:(

[link]

2013. júl. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Szia! Tényleg jó hosszúak a ciklusaid, és a mostanin nincs egyértelmű emelkedés :/
2013. júl. 4. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!