Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valamelyik nap barátnőm...

Valamelyik nap barátnőm meztelen volt. ALSÓNADRÁGON ÁT benyomtam a péniszem félig. Sok előváladékom van (de nem elegizltettem ki magam aznap). Az alsonadrág átázott. Lehetséges hogy teherbe esett? Mert már 3-4 napot késik a menstruácioja. :/

Figyelt kérdés
Kérlek titeket nyugtassatok meg csak normalis válaszokat adjatok:)

#Előváladék.. #Terhesség..
2013. aug. 21. 19:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Aránylag kicsi az esélye, de semmi sem kizárt..
2013. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mondom, cdak felig ment fel.. Ugyis van ra esely? Ha esetleg nem jon meg neki akkor mit tudok cdinalni.. Mit a teendok akkor???
2013. aug. 21. 19:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyetek tesztet, az biztosabb ha kételyeid vannak. 3-4 késést simán kimutatja.
2013. aug. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerul egy ilyen teszt es mit kell tudni rola?
2013. aug. 21. 19:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárban lehet kérni, ott tudják milyet kell adni. legközelebb jobban vigyázz, mert ha eléggé átáztál, akkor esélyes lehet, hogy jutott be spermium, ha rendesebben behatoltál....ez nem gyerek játék, egy kis emberke életével játszotok....legközelebb tessék jobban vigyázni. Amúgy 600 ft tól vannak tesztek.
2013. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Úristen ti hány évesek vagytok nagyon felelőtlen emberek lehettek.Az ilyenektől irigylem a terhességet ha sikerül nekik de komolyan én meg mit össze szenvedek hogy sikerüljön :(
2013. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. aug. 21. 20:15
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha az alsónadrág fenttartása védekezési forma lenne, akkor az emberek nem költenének havonta ezreket gumira. Jó sz@r érzés lehetett ruhástól csinálni... nem irigylem a lányt sem. A problémára visszatérve szerintem is kicsi az esély, de ilyen maszatolás helyett most egy terhességi tesztet, későbbiekre nézve meg gumit javasolnék!
2013. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
73%
alsógatyás sex?:)úristen!
2013. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!