Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek haverral. Ismerősse...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek haverral. Ismerőssel meztelenül autózni?

Figyelt kérdés
Szeretek meztelenkedni, itthon csak ugy vagyok. Havar ismi mondta , hogy elvinne egy napos autókázásra az országba, de csak is meztelenül. Belemennétek ilyen be ?

2013. aug. 12. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Én belemennék.
2013. aug. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
A rendőrökkel meg elmennél szépen "zsanettozni"
2013. aug. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

tuuti fogtog dugni! arra készülj fel. :D

ha bejön a pasi, akkor se menj bele sztem. túlságosan könnyűvérűnek fog találni.

2013. aug. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez mekkora egy pihentagyú kitalációja
2013. aug. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

Ne. És mekkora marhaság már ez az egész?

Van nudista strand, menjetek oda. Vagy hívd meg magadhoz és akkor egész nap flangálhattok meztelenül a lakásban.

Amúgy meg ami neked jó poénnak tűnik, azt nem mindenki díjazná. Majd egy szál farokban megy be tankolni, vagy ugrik be egy kávéért….? Ne csodálkozzon, ha egy gyengébb idegzetű családapa feltörli vele a flasztert, mikor épp a gyereke orra előtt himbálja. A nő esetében meg inkább nem vezetem végig a dolgot.

2013. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Azt nem említetted hogy homárok vagytok vagy csajok vagy mi?:)
2013. aug. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Neked fizetnek azért hogy ilyen hülye kérdéseket tegyél fel? Vagy alapbol ilyen vagy???
2013. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én már megtettem.
2015. máj. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!