Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmagyaráznátok nekem ezt a...

Elmagyaráznátok nekem ezt a hőmérőzési technikát? Mikor magas, mikor alacsony? Mikor "kell" szexelni, hogy baba legyen? Illetve honnan lehet tudni hogy baba van?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2013. aug. 22. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

www.babatervezok.otthona.net itt nagyon jó leírásokat találsz.


Minden reggel, ugyanabban az időben kell mérni, lehetőleg digitális hőmérővel,úgy hogy még az ágyban fekszel,megvárni két csippanást legalább (az első csippanás után még megy feljebb egy picit általában a hő)

A ciklus.hu-n le tudod jegyezni az eredményeket.

Így kapsz egy görbét. A ciklul elején áltaában alacsonyabb a hő, a középidőben, ovulációkor leugrik, majd magasabbra megy a hő, mint a ciklus elején.

Nem mindenkinek ugrik le a hője tüszőrepedés előtt. Nem törvényszerű.

A hőmérőzgetés inkább arra ad választ, hogy normális-e a ciklusod, jól működsz-e, van-e peteérésed, mert a hőd általában már a meglévő ovulációt jelzi, tehát előre nehéz vele bármit is megjósólni.

Általában akkor van baba a dologban, hogyha a hő fennt marad folyamatosan a ciklus végén is, amikor nem jön meg a menstruáció. Amikor leesik a hő ciklus végén jelzi, hogy meg fog jönni.

Legjobb módszer arra, hogy biztos legyél az ovulációba, és hogy mikor kell szekxelni, az az ovulációs teszt. Ez megmutatja neked mikor kell együtt lenni, mikor van ovulációd.

2013. aug. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

...ui: én szájban mértem digitálissal.

Van aki a nuniba dugja.

2013. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!!!!


Akkor ha hormon bajos vagyok, és rendszertelen a menzeszem akkor ez a módszer aligha jó, jól értem ugye?:)

2013. aug. 22. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát...ha rendszertelen, és hormonális problémáid vannak, akkor egy endokrinológust kellene felkeresni, majd ő szépen rendbetesz, és jöhet a bébi.

De pl. ha rendszertelen is, egy havi méréssel meg lehet állapítani van-e peteérésed egyáltalán. Vagy pl melyik fázisoddal van a probléma (ovuláció előtti, vagy utánni).

Szerintem érdemes kipróbálni. :)

2013. aug. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!