Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most lassan 4 hete nincs meg....

Most lassan 4 hete nincs meg. Volt barnázás, most néha néha vérezgetek, és nagyobb a mellem meg fájt, és érzékeny volt a bimbóm valameik nap. Elképzelhető, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
1 évig próbálkozunk, de a doki aztmonda, hogy szedjek egy fél évig fog.gátlót, hogy rendbejöjjön, mert már én nemtom, hogy mikor volt meg és mikor nem. Most lassan 4 hete nincs meg. volt barnázás, most néha néha vérezgetek, és nagyobb a mellem meg fájt, és érzékeny volt a bimbóm valameik nap. Még nemkezdtem el szedni a bogyót. Most akkor már nincs is rá szükségem??:D Jah, és korai, de többet eszem, és mindig édeset ennék.
2008. jún. 30. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

menj egy másik dokihoz, mert erre nem fogamzásgátlót kellett volna adni,Van más ami peteérést segít és ciklust beállít:

norcolut, bromocriptin, clostilbeggy, duphaston..miért fogamzásgátló?????

Menj másik dokihoz egy év próba után ezt nem a fogamzásgátló oldja meg!

Lehet babás vagy tesztelj ha már késik.

2008. jún. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt nemmondtam, hogy próbálkozunk. Kellett volna, de ugydöntöttem, inkább először jöjjek rendbe aztán a baba. Igy korrekt. Ne egyszerre.
2008. jún. 30. 19:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj,ha biztosat szeretnél.A tünetekből lehetsz terhes is,de én tesztelnék a helyedben.
2008. jún. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!