Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a szokatlan jellegű menstru...

Ez a szokatlan jellegű menstruáció utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
19.-re nem vártam. 18.-án jött pár csepp vér, aztán barna folyásom lett máig (22.); ma elkezdtem vérezni, de nem a szokott intenzitással, hanem gyengébben. Egyébként minden hónapban úgy szokott megjönni, hogy előtte kb. 1 héttel már érzékenyek a melleim, és mikor megjön mindig nagyon szoktam görcsölni- de ezek teljesen elmaradtak. Tegnap csináltam egy tesztet, de az negatív lett. Mit gondoltok, ettől függetlenül lehetséges a terhesség a szokatlan jelenségek tükrében?
2013. aug. 22. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, ez is egyfajta menstruációs tünetek. Nekem is hasonló és nem vagyok terhes..
2013. aug. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elvileg lehetséges, hogy beágyazódási vérzés, de természetesen nem biztos.
2013. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A "menstruásió" elmúlása után pár nappal vegyél egy új tesztet. ha negatív akkor szinte biztos nem vagy az. De azért elmehetnél orvoshoz is mert lehet más a probléma.
2013. aug. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!