Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A napokban nem várom. A tüneteim a következők:

1. hőm magas volt aztán leesett, majd újra emelkedni kezdett

2. Mindjárt megjön érzésem volt pár napig amíg ma reggel kicsi nyálkás vér távozott belőlem. Mondom akkor ennyi volt, erre azóta semmi nem jött. Ráadásul száraz is lettem nagyon.

3. Érzékeny vagyok, sírok olyan baromságokon amin alapból nem :)

4. A melleim már másfél két hete fájnak, már megpusztulok annyira.

5. A hasamban nyillalásokat, húzódásokat érzek, amik felváltották a mindjárt megjön érzést, ami ma délelőtt úgy múlt el mintha elvágták volna. Alhasi teltségérzetem is van.

6. Bár ez nem tudom mennyire fontos, hamar elalszom, de elég korán is kelek, de 10-nél tovább képtelen vagyok fennmaradni.


A hétvégén akarok tesztelni.


Tudom nem láttok belém, de ezek alapján nekem olyan gyanús. És mi lehetett a ma reggeli vérzés? Élénkpiros volt, nyákkal keveredve, de inkább nyákos volt, mint véres.


Köszönöm előre is!


2013. aug. 22. 20:05
 1/1 anonim válasza:
gratula..terhes vagy
2013. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!