Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes már tesztelni?

Érdemes már tesztelni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Augusztus 9. éjszaka voltam együtt a párommal. Az ovum valószínűleg 10én volt. (kalkulátor szerint) A menzeszem pedig körülbelül 25-re várható.


Érdemes?:)

Izgulok nagyon, reméljük..



2013. aug. 23. 10:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia. Nem vagyunk egyformák, van akinek hamar mutatja a várandósságot, van akinek nem...a hcg mennyiségétől függ, az meg szervezet függő...nekem 20.án kellett volna megjönnie, de tegnap még csak alig,épp hogy látható második csíkom van...én még várok 2-3 napot, hogy tényleg látszódjon a második csíkocska rendesen :) Ha kibírod, sztem a nem várt után 3 nappal tesztelj, elkerülvén a csalódásokat...
2013. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Biztos ami biztos, veszek egy tesztet. Csak tudod nem akarok értetlenkedni, de rengeteget olvastam, hogy x nap után már kimutatta, valakinek meg csak a nem várt után. Úgyhogy kitudja. Köszi tényleg
2013. aug. 23. 10:37
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is legkésőbb 25-ére nem várom :) néha egy kicsit rövidebb a ciklusom, ezért már 22-én is számítottam rá, hogy esetleg meg fog jönni, de még nem hál'istennek :) Én ma reggel csináltam egy X epil tesztet, sajnos negatív lett...nem bírtam ki :S Reménykedek, hogy csak túl korán teszteltem. Én nem tudom, hogy mikor volt a pém, de elég sűrűn voltunk együtt középidőben.

Én a helyedben még nem tesztelnék, mert szar érzés, ha még negatívat mutat. Tudom, hogy nehéz, látod, én sem bírtam ki! És csalódottan indult a reggelem, pedig tudom, hogy még simán lehet baba a dologban. :) Szóval, türelem :)

2013. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Vegyél tesztet, de ha negatív lesz, elrontod az egész napod, esetleg heted, ha negatív lesz...nekem az nagyon abnormális, hogy van aki azt írja, hogy mensi előtt4-6 nappal már pozitívat tesztel....max ha mensi alatt vagy közvetlenül utána lett állapotos...mert egy normál várandósságnál a beágyazódás 12-14 nap...orvosok szerint...és Én inkább nekik hiszek!!!

De a tesztet akkor csinálod meg, amikor akarod, hisz nálad van!!! Azért drukkolok!!! :D

Szép napot!

2013. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első válaszoló voltam :D
2013. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok, és teljesen egyetértek a 4-essel! Én is azon felbuzdulva csináltam meg a tesztet, mert sok helyen olvastam, hogy már a nemvárt előtt akár több nappal is +-at mutatott a teszt...pedig, az a ritkább elvileg. Csak hát kiváncsi az ember lánya, nem igaz?

Mi a második babát tervezzük egyébként. Az első baba a 3. hónapban jött össze. Az azt megelőző hónapokban ne tudd meg mennyi tesztet ellőttem, feleslegesen, a nemvárt előtt... Elhatároztam, hogy többé csak a nemvárt napján tesztelek először. Így tettem a 3. hónapban, szinte nem is jutott valahogy eszembe hamarabb. És láss csodát, + lett :) IStenem, mennyire örültem, pedig még akkor is nagyon nagyon halványan látszódott, és kb rá egy hétre lett egyértelműen pozitív!!!

2013. aug. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is irhattam volna,bár mi azokban a napokban többször is...Ugyanúgy 25.-e tájban lenne aktuális a menzesz,ma két teszt is pozitív lett (az egyik x-epil).

Akkor ez már biztos?

2013. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lehetséges. Pár nap múlva tesztelj még.


Én viszont még mindig vérzek (lehet menzesz, mert tegnap és ma már rendesen "folydogál", görcsölget a hasam, mint a menzesznél ami kb. holnapra lett volna várható)


Úgyhogy szerintem nekem ez most nem jött össze, de majd ha elmúlt tesztelek egyet.

2013. aug. 24. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!