Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs semmi terhessegi...

Ha nincs semmi terhessegi tunetem (csak pozitiv tesztek es menzesz elmaradas) akkor elhalt a terhesseg? Mult kedden kellett volna megjonnie! 19. Napon volt ovum 28 napos ciklusbol!

Figyelt kérdés

dokim szerint megeshet mert nincs semmi tunetem a terhessegre...

2 mmes valamit latott mehen belul, sargatest van...

Hetfon tesztelnem kell hogy erosodik-e a csik...

Harmadik terhessegembol lenne o a masodik baba... Elso ket alkalommal teszt se kellett mert mindig megvolt a mellfajdalom es hanyinger.Most semmi nincs!

3.an kontroll...


2013. aug. 23. 12:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem semmi tünetem nem volt úgy a 8-9.hètig, akkor aztán csőstűl jött minden.
2013. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Se mellfajdalom se emelyges vagy hanyinger?
2013. aug. 23. 12:13
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem jelent semmit hogy nincs tüneted!!! lehet később jönnek... de az is lehet semmi nem lesz, és csak élvezni fogod a terhességed :) drukkolok hogy minden okés legyen :)
2013. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
dehogy jelenti azt. Vannak nők akiknek az első tünete az amikor elkezd nőni a pocakja. Nem ezen mulik hogy egészságes-e a magzat.
2013. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem meg NEM volt egyáltalán semmi tünetem (se hányinger, se mellfájdalom, sem fáradtság, sem semmi, csak a teszt... úgy rettegtem minden uh előtt), a 28. hétben vagyok.
2013. aug. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ma léptem a harmadik trimeszterbe. Az ég világon soha semmilyen terhestünetem nem volt. Nő a hasam, és nincs mensim, ennyi. Nem is értem az orvos mit gondolt, amikor ezt mondta neked?
2013. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hat akkor most egy kicsit kezdek megnyugodni... :)
2013. aug. 23. 12:58
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem se volt semmilyen tünetem most 1 éves a kisfiam :)Nyugi és jó egészséget nektek!!Ne idegeskedj az nem tesz jót!
2013. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, nekem sem volt a lányommal semmi tünetem, csak a pozitív teszt és a menzesz elmaradása. Se hányinger, se mellfeszülés, se szurkálás, semmi.

Remélem, nálad is minden rendben lesz!

2013. aug. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

háát :)

Most már egy kicsit bizakodok, hogy akkor rosszat nem jelent :)


Csak ijesztő, hogy tényleg semmi nyűgöm nincs és így tényleg hihetetlen, hogy van ott valami vagy valaki...


Na mindegy, a mai délutáni tesztem pozitív és erősebb pozitív mint a hétfő délutáni...

Holnap egy reggeli teszt és hétfőn is aztán megnézzük, hogy mi van azzal a csíkkal...

2013. aug. 23. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!