Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek? Tanácstalan vagyok.

Megnéznétek? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés

Tudom, volt már fenn párszor.

[link]

Kérdéseim: most akkor mikor kellene nem megjönnie?

Eddig semmi. Hasfeszülés, enyhe mellfeszülés, mensis tünet semmi.

Csináltam 3 napja jóstesztet, halvány 2. vonallal, ma reggel is csináltam (szintén jóst), ezen már szinte nem is látszódik a 2. vonal. Sztem csak odaképzeltem. A tegnapi 36,9 nem biztos, hogy valós, mert fájdogált picit a torkom. De ha mégis, akkor a 2 tizedes esés lehet beágyazódás? De akkor miért érzek mell- és hasfeszülést?

Egyszer már voltam babás, de sajnos nem maradt meg. Akkor is éreztem ezeket a tüneteket, de most még korainak tartom.


2009. okt. 30. 06:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

De jó,ugyanaz a ciklusnap mint a dátum.:) Szerintem 22.én volt ovulációd és bele is trafáltatok!:)Szépen alakul a görbéd, 8. dpo-n vagy,még nem feltétlen kell tünetnek lennie,mert mostanság ágyazódik be,ha sikerült. Ha 14 napos a luteálisod,akkor 6nap múlva ne várd.

Szorítok,h ne is jöjjön!:)

2009. okt. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még azt is feltételezem,hogy jó helyre húzta a pét a ciklus.hu!
2009. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ma így állok:

[link]

2009. okt. 31. 06:38
 4/4 A kérdező kommentje:
Valamiért itt nem jelenik meg a coverline. Amúgy 13. napra húzta be a c.hu az ovut, és 36,3ra az alaphőt. A c.hu-n látszik, itt nem értem, miért nem.
2009. okt. 31. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!