Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen terhesvitamint ajanlana...

Milyen terhesvitamint ajanlanatok?

Figyelt kérdés
Aprilisban volt missed ab-om, a dokim mondta, hogy mivel rogton utanna az epemet is kiszedtek, csak szeptember utan probalkozzak ujra, es kezdjek terhes vitamint szedni, de konkretan nem modott semmit, en meg nem kerdeztem ra a mutetek miatt, de most nem akarok csak amiatt elmenni hozza. Tudnatok ajanlani valamit, vagy velemenyt mondani, esetleg tapasztalatokat?

2013. aug. 26. 08:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én Elevitet szedek, nekem tökéletesen bevált, de a barátnőmnek székrekedése lett tőle, neki a Femibion 800 lett a nagy kedvence. :) Szerintem kezdj el szedni egyet, és meglátod, milyen hatással lesz rád. Aztán még mindig változtathatsz :) Nagyon szép őszt kívánok nektek és ajándékot a pocakba karácsonyra! :)

2013. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Hipp Natalt ittam, mert nem nagyon szeretem a kapszulákat. Meg voltam vele elégedve.
2013. aug. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én Gravidát szedek, annak a legelviselhetőbb az ára. Viszont enni kell mielőtt beveszed, mert különben hányingered lesz! Egyébként az összetétele tökéletes, egyeztettem a védőnővel! :-)
2013. aug. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Orvosi tanácsra most kezdem szedni a Femibiont! Nézz utána, elvileg Európa legjobb magzatvédő vitaminja!
2013. aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!