Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhesvitamint ajánlaná...

Melyik terhesvitamint ajánlanátok és miért?

Figyelt kérdés
2013. júl. 12. 09:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

Gravidát, én ezt szedem. Magyar termék. Azért ajánlom, mert olyan elemeket tartalmaz amit a magyar nők "étkezési szokásaihoz" alakítottak ki. Legalábbis én úgy hallottam. 90 darabost szoktam venni, úgy kerül 5700 huf-ba. Természetesen olvass utána, járj utána és azt vegyed, ami neked a legszimpatikusabb.

Amitől ki szoktam még bukni, ha azt mondják a vitamintól lesz nagy a baba. Ez hülyeség!!! Nagy butaság! Én igyekszem változatosan enni, sok gyümölcsöt, zöldséget, a terhesség mégis extra módon legyengít. Körmeimen nagy vitaminhiány jel, folyton kijön a herpeszem. Szóval nekem szükségem van a plusz vitaminra. (Bocs, ha nem csak a kérdésre válaszoltam.)

2013. júl. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Én az elevitet szedtem, mert világszinten elismert (szerintem nincs olyan, hogy magyar nők táplálkozási szokásai, én pl teljesen máshogy táplálkozom, mint a barátnőm, vagy a húgom.), de a gravida is jó, barátnőm azt szedte. És egyetértek az elsővel abban, hogy nem lesz nagy tőlük a baba :-)
2013. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%
Én is a Gravidát ajánlom,abban van a legtöbb vitamin,kivéve az Omega 3 ,de azt külön megveszem
2013. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
AZ Elevitet ajánlom, talán azért, mert az én nőgyászom, akit nagyon jónak tartok, inkább ezt javasolta. De a lényeg, hogy szedj valamit, és táplálkozz egészségesen.
2013. júl. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%

Az Elevitet, az összetevői miatt, szerintem komplettebb, mint a Gravida, amellé nem kell pluszban semmit szedni.

3 gyermekes anyuka

2013. júl. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%
A dokim a Femibion-t ajánlotta. Eszemben sem volt megkérdőjelezni a döntését. Rosszul nem voltam tőle, így azt szedtem.
2013. júl. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Nekem a dokim nem ajánlott semmit, a védőnő a Trimszter nevűt. Én a Gravidát szedem az összetevői miatt, ráadásul nem szedek hozzá semmi mást. Ne éhgyomorra vedd be, ez az egyetlen fontos a szedéséval kapcsolatban.
2013. júl. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Gravidát szedek most,de előző terhességemnél szedtem még Femibiont is(most is fogok majd az omega 3 miatt)...Ha a végeredményt nézem,akkor mindkettőt ajánlom,okos,értelmes kislányom született:D(persze,tisztában vagyok vele,h nem ezen múlt)

Két orvosom volt,az egyik azt mondta,h teljesen mindegy melyiket szedem,mindegyik jó.A másik a Gravidát javasolta,azt mondta,h ennek az összetételével van tisztában teljesen,és szerinte jó.

2013. júl. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Mért kell az embert lepontozni mert leírta,h mit szedd,ennyi prolit komolyan nem hiszem el
2013. júl. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
innen is üdvözlöm azt a beteg idiótát, aki a gravidásokat lepontozta :-/
2013. júl. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!