Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van hogy veletek is "bunkó" a...

Van hogy veletek is "bunkó" a nőgyógyászotok? Ilyenkor csak rossz napja van vagy én vagyok idegesítő? Mert én nem hiszem, hogy az lennék!

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 19:41
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Gondolom nem magán! Mert a magandokik, korbe szoktak"rajongani"az embert. Sima rendelesen, meg futoszalag van. Ha viszont magan, akkor keress masikat, mert nem azert hagy ott az ember egy csomo penzt, h a seggebol rangasson ki.
2013. aug. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
37%

OFF Általában az idegesítő emberek nem tartják idegesítőnek magukat....


ON Nem, sosem volt velem bunko.

2013. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nahát ez az, magán...bár hozzáteszem ha magánrendelésre is megyek csak akkor kér pénzt ha vizsgál is, beutaló írás, lelet megmagyarázás stb nem kér pénzt érte. Nem si értem mert mindig rendes, most nem tudom mi volt vele!
2013. aug. 26. 19:47
 4/21 A kérdező kommentje:
igen, lehet idegesítő vagyok néha...:-( de annyira szeretnék babát!!!
2013. aug. 26. 19:48
 5/21 anonim ***** válasza:
Mi történt?Mit mondott?
2013. aug. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Az en magan dokim meg azért is penzt ker basszus, amikor csak vissza megyek a vizsgalati eredmenyert, holott elotte a vizsgalatot is kifizettem! :D viszont olyannyira kedves, es ovatos, és..... h meg ez is belefer! Szal sztem keress masik dokit, lehet az tobb zset fog kerni, de eldontheted h melyik a jobb a ket dolog kozul;)
2013. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nem mondott végül is semmi "csúnyát" csak elhívott a rendelésre, hogy add beutalót, ott közölte, hogy mégsem tud adni (magánrendelésen furcsa)majd menjek jövő héten vissza és most ne tartsam fel a sort!
2013. aug. 26. 19:51
 8/21 anonim ***** válasza:
Hat brutalitás az en dokim se tudott adni csak a kórházi rendelésen.....
2013. aug. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Anyám, ez a hulye szótár program.... Brutalitás.... Beutalot akart lenni :D
2013. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
de miért??mert nekem is a kórházba kell bemennem...de engem nem is ez zavar, csak az, hogy akkor minek hív a magánra is?
2013. aug. 26. 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!