Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a barátom olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyuszifülcsi kérdése:

Mit tegyek ha a barátom olyan jelzőkkel illet más nőket hogy "milyen jó a melle, milyen jó punci" stb. Ti ez esetbe mit tennétek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy szeret de most ezeken nagyon ki tudok akadni szerintetek ez normális?

2013. aug. 5. 18:32
 1/8 Sir Sarcasm ***** válasza:
te meg mondj ilyeneket férfiakra: az milyen fasz! hú de izmos, stb.
2013. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%

nem az

ha még megnézi szó nélkül, igen de így...

a barátod elég bunkó és tapintatlan

2013. aug. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 azinkvizitor ***** válasza:
hagyd ott a fenébe mikor ilyet mond.. vagy végleg :D
2013. aug. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat!
2013. aug. 5. 19:02
 5/8 anonim válasza:
Mondd meg neki, hogy ez mennyire zavar. Ha ezekután is ezt csinálja, nem szeret eléggé, és akkor fölösleges erőltetni.
2013. aug. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eléggé gyerekes,mert nem a haverja vagy,hogy neked mondjon ilyeneket.Mondd neki más pasikra,hogy de jó teste van,milyen formás segge.:)Aztán kiderül ehhez mit szól.:D
2013. aug. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mondtad már neki, hogy zavar?

Vannak ilyenek, akik ebbe bele se gondolnak, hogy neked szarul esik. Lehet úgy van vele, hogy csak őszinte akar lenni.

De ha szólsz neki és utána is folytatja, az elég gáz... (mondjuk nyilván alapból is zavaró)

2013. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Már rájöttem!:)


Attól hogy más lányt is megnéz és azt mondja hogy jó nő attól ő még ugyanaz a fiú akibe beleszerettem és ettől függetlenül szeretem!:) Szóval butaság volt feltennem a kérdést :)

2013. aug. 12. 23:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!