Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek a Clostilbeg...

Mi a véleményetek a Clostilbegyt gyógyszerről? Nektek bevált?

Figyelt kérdés
teherbeesés,clostilbegyt

2013. aug. 27. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, de mindig csak a másik clostis hónap sikerült nálam :)
2013. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem most volt a második clostis hónapom. Vasárnap-hétfőn kellene megjönnie.


Te mióta szeded?


Én most az 5. naptól szedtem napi 2 szemet. Volt is jó kis peteérésem! :)

2013. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Elso clostys babam 3,5 eves elso honapban 5 szem az 5.-9. Ciklus Napig.

Masodik clostis babam februarban fogant, elso clostis honap, 10 szem az 5.-9. CiklusNapig. Sajnos Ot 14 hetes terhesen elveszitettuk.

A harmadik terhessegem (most kb 5-6 hetes lehetek, jovoheten dokizok) a harmadik honapban sikerult, 3*1 szem a masodik ciklus naptol kellett szednem de ez a valtozat 3 honapig nem hozott eredmenyt... Az en adagom az otodik ciklusnaptol a 9. Ciklusnapig

2013. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Én kettő hónapig szedtem eddig az 5.naptól a 9 napig,napi egyet.(az elsőnél lekésték a petenézést)

a másodiknál lettek is szép peték,de sajnos vékony volt a méhnyálkahártya.És nem kaptam semmi gyógyszert rá.Nem lett baba.

Első closti mentes hónapomban cisztám lett,szerencsére már nincs meg :) most ez a második closti mentes ciklusom,sajnos a petéim kicsik és a méhnyálkahártyám vékonyka.


Szóval most nekem volt 2hónapos szünetem.


Következő hónaptól kezdem el újra szedni,de most a closti mellé kaptam norcolut tablettát is.

És most csak felet kell szednem a clostiból,ez hatásos lesz így??


Köszönöm az eddigi válaszokat,még várom a tapasztalatokat :)

2013. aug. 27. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azert fel szem mert a ciszta tulstimulalast jekent...

Ha nem hat azt ugyis latjak uh-n es akkor megemelik az adagodat!

2013. aug. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem ez az első clostis hónapom. A mensi 2. napjától 5 napon keresztül fél szemet kellett szednem. Félek, hogy ez kevés, mert minden fórumon azt olvasom, hogy napi 1-2-t szednek a csajok. Délután kell mennem dokihoz, úgyhogy majd kiderül mire jutottunk. Remélem lesznek szép kis tüszők. :)

2013. aug. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos önmagában nem használt.
2013. aug. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!