Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A baratnommel egyutt voltunk...

A baratnommel egyutt voltunk par napja es nem vedekeztuk, de nem mentem bele, aztan ugy volt h biztos ami biztos es elmegyunk 72 napos tabit iratni, de a 2. nap reggelen mikor mentunk volna megjott neki, ilyenkor mennyi annak az eselye h varandos?

Figyelt kérdés
2008. júl. 1. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi! De egyébként mensi előtti napokban szinte 0% az esélyetek, bár láttunk már csodákat! Legközelebb VÉDEKEZZETEK!
2008. júl. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha megjott neki, akkor semmi gond. Nem lett terhes a baratnod! De ha jol tudom, akkor a b.nod is ezt a kerdest tette fel, keresgelj egy kicsit lejjebb a kerdesek kozott, es ott is talalsz megnyugtato valaszokat.

Udv,

Es legkozelebb tessek gumival vedekezni!

2008. júl. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esély a terhességre = 0-val.
2008. júl. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
legközelebb mindenképpen védekezünk, a tabi pedig 72orás nem napos volt elirtam :P és köszi mkinek a választ
2008. júl. 1. 13:49
 5/6 A kérdező kommentje:
Es az nem gaz ha nem annyi jott neki mint amennyi szokott? ill. azt mondta h eleg keves volt... ez nem lehet problema?
2008. júl. 1. 14:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem gond, mindig valtozo, petefeszektol fugg. Nekem minden 2-ik honapban borzastoan gorcsol, es keves mennyiseg, a masik 2-ben sok van es szinte gorcsmentes. Ha 5 napig megvan a baratnodnek,akkor minden OK,es biztos,hogy nem terhes! Szóval nyugi!!!
2008. júl. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!