Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy az eselye a terhessegnek?...

Nagy az eselye a terhessegnek? A baratnommel megejtettuk a tegnap, hasznaltunk ovszert. Az elsobe bevallom elelveztem eleg hamar, de aztan kicsereltem a gumit...aztan egy ido utan a harmadikra, avval pedig tobbet csinaltuk mint a tobbivel.

Figyelt kérdés
Kozbe igazgattam folyamatosan,es nem hinnem hogy jott volna ki belole sperma.Csak egy ido utan mondtam,hogy haggyuk abba,mert nem tudtam mar hogy a sajat vagy a baratnom nedvet erzem.Ha megis valamit nem jol csinaltam volna es kijott volna egy kicsi akkor nagy az eselye a baj nak?Sokan ha beleelvaznek is hasznaljak meg,nemde?Lehet,hogy csak en aggodom,szerintem o is siman veszi,aztmonja jo volt,stb. Volt mar valakinek hasonlo?
2009. ápr. 22. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem lankadt le a farkad közben, nem lesz gond, de amúgy is olyan minimális juthatott belé, hogy az esély közelít a nullához.
2009. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
le lankadt de aztan ujra bele tettem es felallt...
2009. ápr. 22. 08:50
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Hát nem tudom összerakni, hogy most mivan:D

3X olvastam el, de akkor sem értem:D

Biztos nem terhes, vagy nemtudom:D

2009. ápr. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:)) mind1,megnyugtattatok,soot,csak en reagalom tul,aggodom miatta...ennyi :D
2009. ápr. 22. 10:49
 5/7 anonim ***** válasza:
en sem igazan ertem. de ha az a lenyeg h elelveztel, lelankadt es visszaatetted ugyanabba a gumiba akkor nagyonis van eselye h terhes lett a baratnod! minden aktus utan UJ gumit kell hasznalni es 1 gyors mosakodas sem art a 2 kozott!
2009. ápr. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
csereltem,3 gumi elment,az elso azonnal,aztan a masikat es a harmadikkal aligha vettem ki,hogy megigazitsam...
2009. ápr. 22. 13:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezt majd egy nogyogyasz es egy terhessegi teszt tudja megmondani neked pontosan. Itt csak talalgat midnenki, hiszen ti ketten voltatok ott, mi nem.

Attol, hogy aggodsz es a baratnod azt mondta, hogy jo volt igenis lehet terhes!

Attol hogy gumit hasznaltal, de olyan ossze-vissza, attol lehet terhes!

Igazabol meg egy kis elovaladektol is lehet mar terhes valaki, ugyhogy ha a baratnod is olyan mint en, meg a lehelettol is teherbe esik, es igenis kerult egy kis anyag a lanyba, akkor lehet terhes.

Ne ilyen ossze-vissza le gumi, uj fel..stb. vedekezzetek, ez veszelyes dolog.

Miert nem irat fel a lany fogamzasgatlo tabit maganak? Az biztosabb is mint a gumi, es jobb erzes is gumi nelkul egyutt lenni, sokkal de sokkal jobb! Plane nem kell vacakolni a gumi le es felhuzogatasaval sem.

Szoval lehet terhes a barinod abbol amit leirtal.

Ha nem jon meg a menstruacioja, azonnal menjetek nogyogyaszhoz, es jobban figyeljetek oda hogyan vedekeztek!

2009. ápr. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!