Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap pozitív tesztek ma...

Tegnap pozitív tesztek ma viszont?

Figyelt kérdés
Tegnap reggeliből és dél előttiből szépen látható halvány pozitív lett mára nem vártam,de most egy kevés barna a tisztaságin féljek?
2013. aug. 27. 20:17
 1/8 gyilokcica ***** válasza:
10%
Terhes vagy és vérzel. Mit keresel még otthon?
2013. aug. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A vérzésed utalhat vetélésre, rossz megtapadásra és beágyazódásra is. Érdemes lenne orvost fel keresni minél előbb. Nem mondom, hogy rohanj azonnal az ügyeletre, de holnap minden képen menj orvoshoz. Ha vetélés akkor nagyon korai, minden nőnél előfordul nem kell kétségbe esni legközelebb majd sikerül. Ha beágyazódási vérzés akkor nincs semmi baj, mert csak a hajszál ereket sértette meg a baba. Ha tapadási probléma, arra gyógyszert fogsz kapni és reménykedni kell a 12. hétig, hogy szépen be ássa magát a babád jó mélyre. Én 6 hetesen vetéltem el, 10 napot késett a mensim, volt 4 pozitív tesztem (reggel még 2 csíkos tesztem volt) este meg jött a mensim, rohantunk a dokihoz, de azt mondta itt már semmi baba nincsen. Azóta ismét terhes lettem.
2013. aug. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
NEM vérzek és nem kell lehurrogni,egy kis borsónyi maszatka de BARNA semmim nem fáj,volt már ilyen nekem de akkor rózsaszín folyás volt majd ömlött a vér de akkor sem csináltak semmit,most még reménykedem,hogy mivel ma jönne meg csak azért volt egy pici barna.
2013. aug. 27. 20:43
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem barnázással kezdődött...méhen kívüli lett :( menj orvoshoz! :(
2013. aug. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
amikor anno terhes lettem,nekem megjött de csak kis barna pecsételés volt 2 napig,aztán elmúlt,most 4 éves :)
2013. aug. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ugye ezt ti se gondoltátok komolyan? Most kéne megjönnie, a 4 héten SEMMIT nem fog látni a doki, azt meg végképp nem fogja tudni, hogy tapadási probléma vagy méhen kívüli-e. Kb. annyit fog mondani, hogy hmm... lehet, hogy nem terhes, de lehet, hogy igen, ha 2 hét múlva is pozi a teszt, menjen vissza.

A barnázás jelentheti azt, hogy a pozi teszt ellenére meg fog jönni, gyakran előfordul, csak a nők nem tudják, mert nem csináltak tesztet. Ez még csak vetélésnek sem nevezhető.

Ha az 5-6-7. stb. héten barnáz valaki, az jelenthet vetélést, én így jártam. Közben voltam 2-szer is dokinál, mindent rendben talált uh-val, annyit mondott, hogy pihenjek és imádkozzak, nem lehet megállapítani semmit, annyit mondott, hogy a tünetek genetikai problémára utalhatnak. Feltételes módban. És hogy akkor el fog menni. De ez már a 7. héten volt, és volt szívhang is. A 4-5 héten nincs, a 6-on se mindig. Addig meg nem nagyon csinálnak semmit.


Kérdező: félni nem kell, de nagyon ne éld bele magad még.

És ha ez vígasztal: jobb, ha menstruációval megy el, mintha több héttel később, és műteni kell, és annál is, ha megmarad és beteg lesz. Nekem 8. héten ment el, de jobb lett volna, ha korábban meggondolja magát... Már így is szörnyű volt.

2013. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Múlt hónapban voltam így...le is teremtett az orvos, hogy minek tesztelgetek olyan korán, mert a nem várt napja még nagyon nem mond semmit, ha aznap + a teszt, mert ha nem jól tapad meg, rosszul ágyazódik be, akkor is + lesz a teszt, de az tuti hogy ki is ürül a meg késett menszesszel...igaza is lett...elkezdtem barnázni, rá egy hétre megjött, és szépen ki is ürült a menszesszel....ezért mondják az orvosok, hogy nem várt után 2 héttel kell tesztelni, mert ha akkor + akkor már látnak is vmit, és nincsenek felesleges körök az orvosnál...remélem nálad nem ez lesz, de a nők 70% a állítólag így jár...nem tudom igaz e, orvos mondta...szorítok neked, hogy ne legyen baj...de ha most elmész orvoshoz, max felritkulást fog látni, és 2 hét múlva vissza rendel, de max addig kapsz utrogestant segítségnek. A tesztedet mindenképp vidd, és kérdezz rá, hogy lehetne e béta hcg t csináltatni!!!

Drukkolok neked!!!

2013. aug. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2 vagyok: Megkérdezted féljél e a kis barna folttól a tisztaságidon. Az első is és én is szerintem abszolút korrekt választ adtunk. Kinek mi a tapasztalta ezzel kapcsolatban. Az első nyilván rosszul járt ilyen téren, és szerinte azonnal orvoshoz kellene menned. Én szintén barnáztam 5-6 hét körül és nagyon megijedtem mert már volt egy vetélésem. Így én is azt mondom, jobb ha lát egy orvos. Ez nem lehurrogás! Nem tudjuk, hogy kell e félned. Ha félsz menj orvoshoz, ha nem félsz várjál. Függ, hogy mitől félsz?. A vetéléstől? Azon nem sokat tudnak ilyen korán segíteni. A méhen kívüli terhességtől? Már láthatja az orvos ha a petevezetékedben van valami oda nem illő gombóc. Részünkről lenne a felelőtlenség ha azt mondanánk: "Kedves kérdező egyáltalán nem kell félned semmitől, majd a természet elrendez mindent. A barnázás lehet a mensid eleje és lehet csak beágyazódás is. Üljél otthon és várjad a csodát aztán majd kiderül." Aztán meg majd jössz a kérdéssel mikor megjön a mensid 1 nap késés után, de pozitív teszttel, hogy mi történhetett a babáddal és vég zokogsz 3 napot, akkor majd gyere vissza és hányd a szemünkre, hogy neked bizony félned kellett volna, és talán orvoshoz kellett volna menned. De mi itt azt javasoltuk, hogy nem kell ehhez orvos mert majd magától kiderül.
2013. aug. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!