Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtti pozitív...

Nem várt előtti pozitív tesztelők, mikor volt az első pozitív tesztetek?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi,hogy akik idő előtt el lőttek tesztet és az pozitív lett,ők csak kíváncsiságból vagy érezték,hogy most összejött vagy valami jel is volt arra,hogy meg kell csinálni...

#pozitív #időelött
2013. aug. 25. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Második babánál volt úgy hogy a nemvárt menszesz előtt 3-4 nappal érdekesen kezdtem érezni magam szédülni kezdtem, émelyegni és elég hányingerem volt szinte egész nap.Először azt hittem beteg leszek, de mivel terveztük a babát gondoltam csinálok egy tesztet hátha...és 3 nappal nemvárt menszesz előtt elég látható pozitív lett.Miután késett is még egy teszt és az már teljesen erős pozitív lett.Most 16 hónapos a kisfiam. Lányomnál semmi jele nem volt a terhességnek, csak mikor késett de nála 4 napos késés után mutatta csak ki a teszt.
2013. aug. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
6-nap van még a nem vártig ma reggel csináltam 1-tesztet és pozitiv lett :) reggelente és közbe -közbe borzalmas hányingerem van, azért is csináltam meg a tesztet. :)
2013. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!