Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell jóstesztelni? Még...

Hogyan kell jóstesztelni? Még 5 napon van a nemvártig.3 tesztem van, az jó ha 2 naponta csinálom? És a csiknak erősődnie kell?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

ha jós teszt ,akor ne felejtsd el , hogy reggeli vizeletből kell nézni. és nekem az ovunál is az volt , hogy 4-5 napot néztem és a teljessen pozitív napot nem kaptam el, de tudtam ahogy egymás mellé tettem őket hogy melyik 2 nap volt jó. a hőm be is bizonyította.

Ha erősödik akkor az nagyon jó jel:)))))

2009. okt. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Mi az a jósteszt?ha 5 napod van még és normál ciklussal számolunk akkor a 23.napon tartasz.tehát ha félidőben voltatok együtt akkor (9 napja)olnap elvileg kimutathatja egy 10napos teszt a terhességet.

drukk.

2009. okt. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most nem tudom, hogy mi van. Az elöző 2 hónapban 32 naposak voltak a ciklusaim, de most előbb lehetett pém, mint szokott, meg a ciklus.hu is előbbre tette, és én is ugy éreztem. Most tartok a 27. ciklusnapon. Van egy nagyon drága terhestesztem, de azt nem akarom ellőni még, majd ha ténleg késni is fog.
2009. okt. 31. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor várj pár napod, és csak utána tesztelj.

Kedves második . A jósteszt az ovu teszt használata, amikor a mensi előtt reggeli vizeletből pár napig tesztelsz, és ha erősödik rajta a csík akkor nagy valószínüséggel baba.

2009. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak köszi:)

nem hallottam még igy erről,pedig már van egy egyéves kisfiam.

2009. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!