Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 pozitiv ovulacios tesz es...

3 pozitiv ovulacios tesz es egy halvany pozitiv terhessegi teszt 4 nappal a mensi elott. Sikerult a kis angyal? Ez a 8. Honapunk!

Figyelt kérdés
2013. aug. 27. 21:38
 1/8 anonim válasza:
10%
igen, augusztus a 8. hónap
2013. aug. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Gratulálok a 10-es ikrekhez:XDD
2013. aug. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Ovu teszt nem jelent semmit, de a halvány pozitív terhességi teszt bíztató. Milyen tesztet csináltál?
2013. aug. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen ez a 8. Honapunk januarba vagtunk bele! Szoval neked lehet semmit nem jelent elso valaszolo! Ha ilyen buta vagy ne is irj! Az ovulacios tesz pedig rengetegen hasznaljak jos tesztnek!
2013. aug. 27. 21:54
 5/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok. Igen, tudom, de megbízhatatlan ilyen szempontból, nekem legalábbis negatív volt, amikor terhes voltam. Mártogatós vagy lepisilős tetsztet használtál?


Első 2 válaszoló nem gonoszkodik, csak szexualitás kategóriába tetted fel a kérdést teherbeesés helyett és itt 20 év körüli srácok vannak főleg.

2013. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is mensi előtt 3 nappal lett egy nagyon halvány tesztem, és igen, baba volt. Szurkolok, hogy nálad is így legyen. :) Ha vannak terhességi tüneteid (nekem mellfájdalom, mindjárt megjön érzés, iszonyú fáradtság napi 12 óra alvás mellett is), akkor igen, nagy valószínűséggel sikerült. :) Szorítok nagyon! :)
2013. aug. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát..én kizárólag a teherbeesés kategóriában vagyok,szerintem jó helyen van a kérdés,és az első válaszoló szerintem is gáz!

A halvány pozitívnak hihetsz!!Drukkolok,hogy baba legyen ! :)

2013. aug. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztato szavakat:) aranyosak vagytok:) en is kivanok nagyon sok sikert mindenkinek Aki babat szeretne:)
2013. aug. 28. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!